Новини | без цензури!

1/3

МОН вітає рішення викладачів та студентів Дніпропетровського державного аграрного університету, - Євген Суліма

Нещодавно у Дніпропетровську відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки Євгена Суліми з колективом та студентами Дніпропетровського державного аграрного університету, під час якої обговорювалося питання щодо об’єднання трьох вищих навчальних закладів, повідомила прес-служба МОН.

 

 

«Вітаю рішення, яке було запропоновано під час зустрічі з викладачами та студентами Дніпропетровського державного аграрного університету щодо об’єднання Дніпропетровської державної фінансової академії, Академії митної служби України та Дніпропетровського державного аграрного університету під назвою Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет», - повідомив Євген Суліма.

 

«Вважаю, що тільки у діалозі та в бажанні чути один одного можна знайти вирішення будь-якої проблеми», - наголосив Перший заступник Міністра.

 

За словами Євгена Суліми, Міністерство освіти і науки завжди відкрите до діалогу, адже єдиною практикою прийняття рішення є врахування громадської думки з того чи іншого питання.

 

«Створення нового вищого навчального закладу агроекономічного профілю – це, перш за все, об’єднання зусиль професорсько-викладацького складу, науковців, студентів та інвесторів», - зазначив Перший заступник Міністра.

 

Євген Суліма наголосив, що об’єднання трьох вищих навчальних закладів дозволить підвищити якість освіти і, головне, – дасть змогу молоді отримати сучасні знання для сучасної економіки України.  

 
 
 
 

Поділитись новиною:

05 Липня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте