Новини | без цензури!

1/3

Власника «Тарасової правди» допитують у Вінниці

Власника сайта «Тарасова Правда» Тараса Чорноывана спіймали співробітники міліції у Києві і тепер у Вінниці допитують. Щоб розповісти про затримання Тараса Чорноівана, 5 липня, скликав начальник Вінницького УМВС Віктор Русин скликав  брифінг.

 

Віктор Русин говорив без особливих подробиць, посилаючись на таємницю слідства. Хто із ректорів перерахував головному редактору „Тарасової правди” чверть із обумовлених 400 тисяч гривень відкупних, начальник міліції взагалі змовчав, повідомила 20 хвилин.

 

- Вчора затримали по кримінальному провадженні головного редактора газети „Тарасова правда” Чорноівана Тараса Миколайовича за вимагання 400 тисяч гривень у керівника вищого учбового закладу області, - сказав Віктор Русин. - Зараз проводяться слідчо-оперативні заходи по документуванню і розслідуванню цього кримінального провадження, і справа буде направлена до суду.

 

Яка стаття відповідальності? – почали сипати питаннями журналісти на таку лаконічну заяву генерала.

 

- Стаття 189 Кримінального кодексу України, частина друга – вимагання.

 

Затримали під час передачі грошей?

 

- Були перераховані кошти, 100 тисяч гривень, на рахунок, який надав Чорноіван.

 

Вночі?

 

- Вчора ввечері. В місті Києві.

 

Він встиг зняти гроші?

 

- Іде кримінальне провадження і я не маю права говорити.

 

Чи можете підтвердити, що йдеться про вимагання у ректора медичного університету Василя Мороза?

 

- Що я можу сказати, те сказав.

 

Чи розглядаєте версію, що вже кілька ректорів платили Чорноівану?

 

- Якщо буде така інформація, однозначно, проведемо перевірку відносно таких фактів.

 

Де зараз затриманий?


- У Вінниці. Проводяться слідчі дії з ним в присутності адвоката.

 

За що вимагав гроші він у ректора?  

 

- За те, щоб публікації, які були оприлюднені в газеті „Тарасова правда” і інтернет-виданнях, будуть зняті із засобів масової інформації, і більше не буде статей відносно тієї людини.

 

Якісь пояснення цьому дав затриманий?

 

- Є слідча таємниця, і всі питання, які будуть, вони будуть озвучені потім в суді.

 

Тарас позиціонує себе, як розслідувач. Чи чекаєте реакції на його затримання від правозахисників чи ще когось? Чи готова міліція до цього?

 

- А що, лише Чоноіван себе позиціонує, як журналіст? Ви ж усі також проводите журналістські розслідування. Вам хтось якісь претензії пред’являє чи перешкоджає в тому? Ми констатуємо факти: до нас звернулися із завою, що відносно шанованої людини в області і в Україні було скоєне правопорушення, і ми зараз даємо йому юридичну оцінку.

 

А що з інцидентом про побиття Тараса Чорноівана? (головний редактор «Тарасової правди» потрапив у лікарню, писав заяву в міліцію після нападу на нього невідомих чоловіків в спортивному, потім інформував пресу, що той напад - пов’язаний з його професійною діяльністю).

 

- Так, є також таке кримінальне провадження. По ньому зараз проводяться слідчі дії, оперативні, розшукові заходи зі встановлення осіб, які його побили. Все це є, - сказав генерал Русин.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

06 Липня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Ім′я не вказано |

21:17 06 Липня, 2013

 

 

(0)

Следующий будеш ты. Его тоже крыши вали

Гость |

07:59 08 Липня, 2013

 

 

(0)

Придуманный повод это ясно всем!! Кому следующему рот будут закрывать? Мало им Врадіївки?!

Ім′я не вказано |

08:36 08 Липня, 2013

 

 

(0)

ответ выше - Свобода Слова и Филонов что неясно?

ORD |

17:34 08 Липня, 2013

 

 

(+2)

Придуманный повод? а как насчёт этой статейки: http://blogs.korrespondent.net/users/blog/mrmaksimov1982/a111453 кстати она очень активно исчезает с просторов винницких сайтов, видать кто-то всё таки снимает материал за деньги....

Трудовик |

17:50 08 Липня, 2013

 

 

(+3)

Цей гандон мало того що шантажист - він ще й підарас

Фізрук |

17:51 08 Липня, 2013

 

 

(+1)

4 липня у Києві було затримано скандального віннцького журналіста Тараса Чорноівана. Як повідомляє наше джерело його арешт провели працівники Управління по боротьбі з економічною злочинністю Вінницької області спільно з київським УБОЗом. Керівництво названих служб не повідомляє місця та обставин проведення спецоперації, але один із співробітників підкреслює, що затримали Чорноівана у нічному гей-клубі «Президент», де журналіст збирався своєрідним чином відсвяткувати отримання 100 000 гривень спільно із своїми друзями. Адміністрація клубу не відкидає факт неодноразового відвідування паном Тарасом їхніх вечірок і заходів, зазначаючи, що Тарас Чорноіван завжди приходив із яскравими представниками гомосексуальної спільноти. Як стало відомо, Чорноіван вимагав від ректора одного з вінницьких вишів значну суму грошей в обмін на припинення негативних публікацій. У процесі слідства було також виявлено факти неодноразового сексуального домагання Тараса Чорноівана щодо малолітніх хлопців. Один із слідчих прідкреслює, що навіть березневе побиття Чорноівана могло цілком мати характер розправи розлюченого батька над журналістом, який виявляв нездоровий інтерес до його 14-літнього сина, що фотографувався для журналу “Мажор”. Так чи інакше, але наше джерело повідомляє, що громадянину Чорноівану загрожує відповідальність як за вимагання та шантаж, так і за розбещення неповнолітніх.

Знайка |

17:52 08 Липня, 2013

 

 

(0)

Он еще по саунам с малолетними мальчиками ходит...

|

22:18 13 Липня, 2013

 

 

(0)

http://20minut.ua/Novyny-Lvova/Vid-Chytachiv/zhurnalistu-pogrozhuvav-vbivstvom-kiler-na-zamovlennya-rektora-vinnick-10284368.html

|

22:18 13 Липня, 2013

 

 

(0)

http://20minut.ua/Novyny-Lvova/Vid-Chytachiv/yak-rektor-vinnickogo-meduniversitetu-vasil-moroz-pererahuvav-na-im-ya-10283878.html

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022