Новини | без цензури!

1/3

УДАР: Бунти людей зупинить тільки повне оновлення правоохоронних органів. Почати треба з міністра

В партії "УДАР" вимагають переатестації всіх працівників міліції і повного оновлення правоохоронної системи. "Першу скрипку" в тих безчинствах, які дозволяє собі міліція, грає міністр внутрішніх справ Захарченко. Ні сам Віталій Захарченко, ні влада, що командирувала його на цю посаду, вперто не зважають на думку суспільства. Інакше міністр МВС після подій у Врадіївці був би у відставці, - йдеться в заяві партії.

 

 

"Влада повинна розуміти, що сьогодні весь гнів людей за тривале "покращення" їхнього життя, вся соціальна напруга виливається в протест проти хронічного свавілля правоохоронних органів. Адже саме на них в усіх репресіях і залякуваннях людей спирається режим Януковича" ,- підкреслив лідер "УДАРу" Віталій Кличко.

 

МВС повинне нарешті стати справді правоохоронною системою, а не силовий угрупуванням влади, - наголошують в "УДАРі".

 

"Ми вимагаємо відставки міністра, переатестації кожного працівника міліції і ухвалення європейського закону про поліцію. Систему треба очистити і побудувати заново. В правоохоронні органи повинні прийти люди, які охоронятимуть закон, отримуватимуть гідну зарплату і не ставитимуться до своєї роботи як грабіжники і розбійники", - наголосив Віталій Кличко.

 

Також в партії зазначають, що голова комітету парламенту з питань прав людини, депутат від "УДАРу" Валерій Пацкан ініціює засідання комітету, який має дати оцінку ситуації в правоохоронних органах і спрямувати до керівництва держави зазначені вимоги щодо повного оновлення правоохоронної системи.

 

 

Поділитись новиною:

16 Липня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба партії УДАР

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте