Новини | без цензури!

1/3

Полон по-чернігівськи, або як сестра сестру з неволі визволяла

Резонансна новина про те, що рідна сестра незаконно утримує свою старшу сестру в чотирьох стінах заради московської пенсії та квадратних метрів на Арбаті швидко набула розголосу. Проте, днями проблему було вирішено.

 

 

Минулого тижня стало відомо про жахливу історію, що трапилася в Чернігові. Дві сестри не могли поділити третю, але не з любові, а через зажерливість молодшої, та відповідальність середульшої. Нагадаємо, що цю історію ми розповіли 17 липня.

 

Середульша сестра, Алла Киреєва, прийшла до квартири з міліцією та ухвалою суду, але ніхто їх всередину не впустив, а істерична молодша сестра лише кричала про свої права. Все ж, двері були виламані, і перед прихожими постала жахлива картина: старенька бабця йшла по квартирі, і тягнулася за хлібом. Зустріла всіх дочка середульшої сестри, котра верещала не менше ніж її матір.

 

Лікарі констатували факт, що Тамарі (старшій сестрі) потрібна допомога психіатра! Її менша сестра забере Тамару з собою, назад до Росії, де згодилася її лікувати та доглядати за старенькою.

 
 
 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

22 Липня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Телеканал "Дитинець"

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
12 Лютого, 2020