Новини | без цензури!

1/3

«Усе зроблено для того, щоб я не пішов у депутати Верховної Ради»

Мера міста Гайсин (Вінницька область) 69-річного Анатолія Гука звинувачують у розкраданні коштів, призначених на труїння пацюків і тарганів у дитсадках. Судові засідання тривають понад сім місяців. На останньому прокурор вимагав визнати Гука винним, засудити на дев'ять років та заарештувати в залі суду, пише Газета по-українськи.

 

Після цього в Анатолія Ілліча стався другий інфаркт. "Швидкою" його доправили до обласного кардіологічного центру і терміново прооперували.

 

 

Зустрічаємося з міським головою у вівторок у післяреанімаційній палаті. На вішалці висить напрасована сорочка. На столі ваза з дорогими букетами квітів. Анатолій Ілліч у футболці та спортивних штанах сидить на ліжку.

 

 

Ви успішний підприємець, мали прибутковий бізнес. Чому пішли на вибори мера 2006 року?

 

 

— Люди попросили. Зопалу погодився, але через кілька днів заяву забрав. Подумав, нащо воно мені. За два дні прийшли понад 300 людей і таки вговорили. Вступив тоді в партію "Батьківщина", обрали мене головою районної організації. На тих виборах серед восьми кандидатів набрав 67 відсотків голосів. Роботу в міській раді почав із вивчення паперів, бо все це було для мене новим. І за тиждень мав прізвисько Ревізор. На ті папери витратив півроку.

 

 

На останнє судове засідання під будівлю суду понад дві тисячі гайсинців прийшли підтримати вас. Чим завдячують люди?

 

 

— Ще будучи підприємцем, чув, що в дитсадках погані умови, неналежне харчування, все валиться. Ніхто їм ніколи баночки краски не дав, усе робилося за кошти батьків. Тому відремонтували садки, налагодили харчування. Освітлив вулиці, бо на той час на весь Гайсин сім лампочок було. Поставили по місту 200 сміттєвих урн. Зробили водогін на вулиці Богуна, підвели воду, світло та газ до новостройок. Тепер працюємо над тим, щоб у місті була цілодобова подача води, а не погодинна. Торік почистили 24 криниці громадського користування. Відремонтували дороги, що по 50 років не робилися. Облагородили кладовище, бо було схоже на смітник.

 

 

Кажуть, присвоєння коштів лише привід для перевірок. Яка справжня причина тиску на вас?

 

 

— Усе зроблено для того, щоб не пішов у депутати Верховної Ради. Мою кандидатуру 2012 року висунули від партії "Батьківщина". І я став на окрузі серйозним конкурентом "регіоналу" з Вінниці. Тоді й почалися перевірки СБУ. Вирішив, що ця нервотрьопка ні до чого. Зняв свою кандидатуру та навіть вийшов із партії, але процес не припинився по сьогоднішній день. Спочатку проходив по справі як свідок, а в липні 2012-го мене перекваліфікували у злочинця. Через те мав два інфаркти, бо цієї несправедливості переносити не можу. Люблю заробляти гроші, але на крисах робити цього не маю потреби. Отримую 5 тисяч гривень зарплати і 3 тисячі пенсії.

 

 

Хто підставляє?

 

 

— Мої попередники. Теперішній голова райради Степан Сікорський п'ять років був головою міської ради, його заступник — 12. Роблять усе, щоб мене знищити. Бо заважаю відмивати гроші. Взявся за благоустрій кладовища. Це був яр зі смітником, скрізь росли акації, що руйнували надгробки. Я вирізав ті акації, розширив кладовище до дороги, обгородив гарним забором, обсадив соснами. А Сікорський пише на мене бумагу у Вінницю, що я вирізав дерева без погодження з екологією та зайняв дорогу державного значення. Тоді приїхала комісія з перевіркою, склали акт і подяку мені висловили. Коли в місті відновили фонтани, їх двічі перед святами ламали, щоб ми не ввімкнули й опозорилися перед людьми. Коли поставив на площі відеокамери, а в міліції монітор — вандалізм припинився.

 

 

Хто ще проходить по цій справі? Маєте спільний план дій?

 

 

— У присвоєнні 826 тисяч гривень звинувачують мене та головного санітарного лікаря району Людмилу Спеней. Вона рік у СІЗО. Мене не закрили за станом здоров'я. Ніяких спільних дій не розробляли. У нас різні адвокати. Скажу, що Спеней у цій справі ні до чого, як і я. Мені дали приписи із санстанції на проведення дезінфекції та дезінсекції. Роботу виконувала підприємець, яка має ліцензію, ми уклали угоду. Рішення затверджувалися на депутатських комісіях, виконкомі та сесії. Не маю права сам приймати рішення щодо бюджетних коштів. Ніколи не думав, що мені як міському голові треба щитати мишей — здохли вони чи ні.

 

 

Колись брали хабарі?

 

 

— Мені їх ніколи не пропонували. Підприємці, що б не попросив, не відмовляють. Як треба було відремонтувати громадську вбиральню біля будинку культури, зібрав усіх, пояснив, що це не мені додому. Той цемент, той плитку, той цеглу дав. Тому, коли до мене звертаються підприємці по якомусь питанню, не можу відмовити, бо ми робимо спільну роботу для міста, і я їм теж допомагаю.

 

 

Хто із керівників міста, району підтримує?

 

 

- Депутати із регіонів, "Фронту змін", колишні однопартійці з БЮТу, голова Гайсинської РДА Сергій Скіць. Вони писали звернення до Януковича, до голови Верховної Ради, щоб утрутилися в цю справу і зупинили беззаконня. Бачу потужну підтримку гайсинців. За час перебування в лікарні до мене дзвонили такі люди, що й не сподівався ніколи.

 

 

Якщо суд виправдає вас, залишитеся на посаді?

 

 

— Так, бо своєї вини не визнаю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

29 Липня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

обурений гайсинчанин АНДРІЙ |

14:11 29 Липня, 2013

 

 

(+7)

От же падлюка нагла!!! Чим тільки не прикриваєця! І депутатством, і опозиційністю, і замовленням Сікорського! Лиш би викрутитися й не сісти в тюрму, де йому саме місце! Злодюга і воно, і Спинейка! СВОБОДІ СЛОВА: ви шо, подуріли там? Хоч би спитали кого... "Понад дві тисячі народу" прийшло під суд. Там душ 400 від сили було! Ви ше напишіть, шо весь Гпйсин за цю гниду вийшов мітингувати!

гей ВАСЯ |

14:13 29 Липня, 2013

 

 

(+1)

Толян! Ти як станеш нардепом, то ж не забудь подати законопроект про защіту секс-меншин, геїв і лісбіянок!!! Помни про своїх! Цьом...

|

15:16 29 Липня, 2013

 

 

(+2)

Да - этот матёрый передаст.

Жаба Аркадьєвна |

15:24 29 Липня, 2013

 

 

(-1)

А чо Свобода не спитала Анатолія Ілліча, від кого дорогі букєти? Мабуть від водітєля Васі (з яким він живе) і Сірожі Скіця, нового "падруга"... Гггг!

Зоя Павлавна |

15:31 29 Липня, 2013

 

 

(-1)

Ой, сматрі, Толя! Увєдьот Сірожа Васю, пока ти лічисся від ср...ки в Вінніце! А на Васє ж усьо непосільно нажитоє імусчєство перепісано, шоб канфіскація не с"єла! Астанісся без трусов...

Жаба Аркадьєвна |

15:38 29 Липня, 2013

 

 

(-1)

Ой, Зоічка, так тут на ліцо любовний трєугольнік?!!! Аххх....

Зоя Павлавна |

15:43 29 Липня, 2013

 

 

(-1)

Ага, плотная смичка рєгіонов с батьківщіной! Хіхіхі...

ДемонСтрант |

17:48 29 Липня, 2013

 

 

(+4)

маленькое уточнение для БОЛЬШОГО воришки Толика-Ревизора: город ЖИЛ до тебя, а после тебя и подавно ЖИТЬ будет! И на счет взяток: тебе их не "пропонувалы", ты сам их требовал! И не одна мамочка или торгаш местный с твоего кабинета с проклятьем вышли за последние 6 лет. Так что - получи фашист гранату!!!

Альберт |

17:49 29 Липня, 2013

 

 

(+1)

Кто-же, вам уважаемый виноват, какого х...ра занимать кресло, когда не разобравшись вы подписываете все, что вам приносят, так вот и наподписывали... А вообще, на "кичу" нашему "дорогому" меру ой как давно пора...

Альберт |

17:53 29 Липня, 2013

 

 

(+3)

Поддерживаю, господина ДемонСтранта, и аппетиты у "нашего" Толи росли, не по дням, а по минутно.

Софія |

18:20 29 Липня, 2013

 

 

(+6)

На рахунок "налагодили харчування" в дитсадках... І вистачає ж совісті хвалитися наведеним "порядком"!.. От би ще прокуратура запитала пана мера, чому це капуста на базарі у нас продається по 1,50 грн, а для садочків аж по 10-12!.. І всі інші продукти так само! В чию ж кишеню "падає" різниця, га, пане мере?

ГАЙСИНЧАНИН |

18:28 29 Липня, 2013

 

 

(+2)

Ти подиви! Воно сука ше й на роботу хоче вийти!!!! Хрен тобі, а не "суд виправдає"!!!

Ирина С. |

18:32 29 Липня, 2013

 

 

(-1)

Ой смотрите какие чудеса наша медицина творит! На второй день после операции (я так понимаю - на сердце!) этот болезный интервью запиндалил! А на четвертый уже, грят, домой вернулся! Ильич, да ты прям феникс из пеплу!.. Ты уже на работе? Выхади, дарагой, а то без тебя все шо осталось раздерибанют!

миротворец |

18:36 29 Липня, 2013

 

 

(+1)

Так что, пан мер, виноваты только уборщицы? А вы- нет?А вы и Спиней - бедные овечки? Так может вас поменять местами?Их- в меры , а тебя заслуженно в дворники. А лучше - в тюрьму.

Сікорський з Цвігуном |

20:06 29 Липня, 2013

 

 

(+2)

"...Коли в місті відновили фонтани, їх двічі перед святами ламали, щоб ми не ввімкнули й опозорилися перед людьми". Толя, прости нас засранців! Більше не будемо перед святами твої хвантани ламать! Зуб дайом! Бугага!!!

СІРКО! |

20:09 29 Липня, 2013

 

 

(0)

Народ, а ця сука ше ж землі міські наліво й напрво дирибанила!!! Всім своїм і нашим дало! Кому би стуканути? В які органи?

Отлуп |

20:10 29 Липня, 2013

 

 

(0)

СІРКО! Найліпше "стуканути" по органах цього ї*анутого мера!

Зоя Павлавна |

20:14 29 Липня, 2013

 

 

(0)

Ой, шо ви, Отлупчік! Нє нада стучать його по тєх органах! Аставте їх Васє й Сіроже!

Женька Лукас |

20:30 29 Липня, 2013

 

 

(-2)

А комментарии писала одна и та же сука.

Зоя Павлавна |

20:48 29 Липня, 2013

 

 

(-1)

Ільїч, ти, радной?! Нє спіцца? Патамушо нєбо в клєтку сніцца?

СІРКО! |

20:44 29 Липня, 2013

 

 

(+1)

Глянь, народ! Воно получає 8 штук в місяць, і ше й з бюджету міського - з нашої кишені тирило!!! "Люблю заробляти гроші, але на крисах робити цього не маю потреби". Брехня! Знаю від знайомих бізнесменів гайсинських - воно кроку без взятки не робило! Собаку на гіляку!!!

Лысый |

20:50 29 Липня, 2013

 

 

(-5)

Да вы чё, охуели совсем? такого мэра как Гук ещё поискать. А земли Сикорский педараст дерибанит. Цвигун пешка в его руках. Он порядочный хотя и не хрена для города не зделал. А вот коментарии точно на заказ зделали - ну ни одного хорошего слова про Гука. Сидит он кому-то гвоздём в сраци. И так понятно кому. Сикорскому.

Аріша |

20:58 29 Липня, 2013

 

 

(-1)

Плитку він таки постелив. І фонарі повісив. В центрі. Але скільки під тією плиткою сховано вкраденого бабла!.. Знав би хто... А оті 900 тисяч, то лише верхівка айсберга.

ВИТАЛИК |

05:29 30 Липня, 2013

 

 

(+3)

Да прічьом тут СИКОРСЬКИЙ????Нашо йому той ГУК здався??? А точно можу сказати хто деребанив землі міста, хто дозволив будувати ті будки по вулиці 1 ТРАВНЯ. Той "ШАНХАЙ" Мовчан ще рік назад мав якимось бульдозером знести. Видно часу не вистачає, адже працює по 7-8 годин на день. Так от, всі гроші за виділення землі під той ШАНХАЙ забрав собі колишній голова РДА КОНДРАТЮК А.С., який тепер за його словами тепер змушений ходити кругом міста собачими стежками, бо бачте його УБОЗ зя яйця бере. Сука!!!!!!

Гога |

07:08 30 Липня, 2013

 

 

(0)

А вот теперь предприниматели, с которых Кондратюк с Гуком слупили бабла за открытие точек на шанхае, возьмут этих уродов за я...ца! Их, шанхайцев, я слышал таки будут бульдозером разгребать! Умиляюсь и ржу по поводу красоты и порядка, неведенных нашим хитропопым мэром!.. Особенно умиляюсь, когда иду по шанхаю с этими пластиковыми будами, что дома и деревья закрывают! Очень, очень эстетично! И фонтаны "замечательно" вписались в общую архитектуру совковой площади с памятником Ильичу!

Гога |

07:10 30 Липня, 2013

 

 

(0)

О! Предлагаю на нашей "Фонтанной" площади поставить второй памятник Ильичу, рядом с первым! Ото красотища будет! Ахренеть!!!

ЗЯКА |

07:15 30 Липня, 2013

 

 

(-1)

Вождь пролетариата и вождь Шанхая?! О, идея! Куда нести бабло на памятник?!!

Бяка |

07:22 30 Липня, 2013

 

 

(-1)

Зяка, ти шо???? Хто ж його тогда посадіт?! Он же па-мят-ниік!

Женька Лукас |

21:02 29 Липня, 2013

 

 

(-4)

Чего же Гук вам сукам плохого сделал? почему молчали раньше если было не так? ждали момента? Сикорского вашего придурошного за решётку надо! Он блядь такая ходит по тех тротуарах что Гук сделал. Земли захапал везде где мог и подхалимов купил типа обуреного гайсинчанина Андрия, Сирка. Гамно лезет изо рта. на весь Гайсин смердит!

Ми, суки |

21:12 29 Липня, 2013

 

 

(0)

Гайсинські суд і прокуратура, обласна прокуратура, обласні УБОз і СБУ. То ми, суки, з пальця весь той кримінал виссали?!!

Марія |

21:06 29 Липня, 2013

 

 

(+4)

Так неприємно читати це все. Таке враження, що десь збоку нас - інше життя. Не люблю політику. А тут вона, схоже, якимось чином замішана.

КОЛЯН |

21:09 29 Липня, 2013

 

 

(0)

А як на мене, то ніякої політики, чистої води кримінал

Серж |

07:20 30 Липня, 2013

 

 

(-1)

Люди, а по Гуку ж ше не всьо, ще одна справа є! За то, шо дозволив приавтизувать своїй подільниці Спеней хату служебну! у нього ше один суд попереду. Але він ше якійсь інфаркт видумаєт, з нього як з гуся вода

КОЛЯН |

11:08 30 Липня, 2013

 

 

(0)

http://taras-ua.com/forum/item/23362-yak-gaysinskiy-mer-patsyukiv-truyiv#itemCommentsAnchor

Адин Алєнь |

11:09 30 Липня, 2013

 

 

(+3)

А хто знає де дівся той матняк Кондратюк? Шось як у воду булькнув! от уже хто напихав собі за обидві щоки! хай би "компетєнтні органи" іще й цього за матню потрусили! Але ж таке не тоне1 Десь же винерне

ВІТАЛІК |

12:17 30 Липня, 2013

 

 

(+6)

ніде не видно, ходить собачими стежками містом і то вночі щоб ніхто не побачив. Скіць спочатку звільнив йому місце начальника відділу освіти але потім передумав, кому він матняк нужен. ДЕБІЛ!!!!

Хворий Толік |

14:34 30 Липня, 2013

 

 

(+3)

Зоя павлівна, у нас з Васічкою справжнє кохання і який скіцьок мені не конкурент!

місіс Справедливість |

14:37 30 Липня, 2013

 

 

(0)

Може зберемо Толі передачку, ну там сухарики, бублики.... хотя ні на бублики він собі накрав а от сухариків можна!

Старик |

14:47 30 Липня, 2013

 

 

(-5)

Зробили шанхай да а що Сікорський з своїми оплічниками відтяпавши кусок стадіона будує бомбосховище хіба це мала архітектура зцегли

місіс Справедливість |

15:34 30 Липня, 2013

 

 

(0)

Старик, тоі пора на пенцію, якщо ти вже шукаєш виправдання злодіям і піда**сам!

ВАЛЕРА |

15:38 30 Липня, 2013

 

 

(-4)

БОГ ВАМ СУДЯ ЛЕТЕ ГАМНО НА ГУКА ХОТЯ ВЫ ВСЕ ВГАМНЕ ПОУШЫ И КАЖДЫЙ ИЗ ВАС ГОТОВ ПОТСТАВИТЬ ОЧКО ЗА КРЕСЛО

САРОЧКА |

17:00 30 Липня, 2013

 

 

(+2)

По себе судите, Валера?

місіс Справедливість |

18:13 30 Липня, 2013

 

 

(-1)

Судячи з помилок вашого тексту, Валера, по вуха в га*мні не ми, в Гайсині є порядні люди і їх багато, і ми не допустимо щоб містом керували злодіїї та під**аси!!!

Війна |

21:25 30 Липня, 2013

 

 

(-1)

Обісріть Гука, а Сікорського по голові погладьте (ВІН ТО ТОЧНО ЧИСТА ДУША). І Кодрата у тюрму і ше там кого хочете... Тільки ж блядь ніхто не шурупне дурною головою, шо сьогодні він, а завтра ТИ! І тут питання вже не в тому хто скільки вкрав, а в тому ЯК МИ, (всі разом і Гук, і Сікорський, і ті шо тут пиздять, і я з вами разом) гімнюки, довели до цого??? Наші батьки і діди вбивали за нас, воювали за нас, шоб якісь вище стоячі хуї смикали нас за ниточки, а ми друг другу морди дерли до крові і всяке гімно тут ригали сидячи за компутером. Бо сраку ніхто не підніме шоб шось зробити (ущемляють же нас скрізь і всяк, і крадуть у нас, підірасти, і ніхуя тут не вдієш крім як чмирити діда присмерті який на карман рубає, як і кожен з нас робив би на його місці...). Пішов я персен херачити бо щас накриє і піду вбивати пиздючих засцяних гімнюків, як ми з вами... Щас вернусь - допишу...

Оп'ять Війна |

22:06 30 Липня, 2013

 

 

(-1)

Ти ж, блядь, одне з другим п'ятим і десятим не вийдеш на вулицю та не скажеш людям "Люди добрі! А нас то їбуть! При чому ми всяко в цьому содєйствуєм" Ти ж, блядь, не скажеш "Та озирніться ви, люди, мать вашу! Це ВЖЕ піздєц! Це не завтра і не наступного року, і не через 20 років, це вже зараз піздєц!!!" А посадим Гука чи випустим Юльку - то легше не стане, а всі помремо нахуй, тільки помремо (як вище виражались) як гниди, сидячи в своїх норах або псевдодіючи вийобуючись перед народом (а самі вже тихенько плануємо яку хату забацаєм якшо дорвемся до корита і почнемо шкури дерти із таких як ми зараз). І хай хтось тільки пиздане шо я не так шось сказав... П. С. Вибачте за нецензурну лексику... А хоча, мені похуй! Можете не вибачати. Головне ви для себе вирішіть хто ви і нахуя ви здались в цьому грьобаному світі (хіба шоб срати і шоб в Гайсині смерділо), якщо ви самі собі не належите...

ВІТАЛІК |

07:43 31 Липня, 2013

 

 

(-1)

САПОЖНИК!!

Зяпа |

10:20 31 Липня, 2013

 

 

(-1)

Ото мужика накрило... Ото плющить! Шановний, вам не персен треба вживати, а шось у десять разів сильніше жерти жменями! Про "сьогодні ВІН а завтра ти" я якось зовсім не боюся. А знаєш, мужик, чого? Бо я не краду в громади сотні тисяч гривень! А починати з когось треба. Почнемо Гуком і Спиней, а далі й до інших черга дойде. ВКРАВ - СЯДЬ!!!

Зяпа |

10:22 31 Липня, 2013

 

 

(0)

І пох... якої ти партії! Хоть трижди опозиційної!!! (Кста, із Гука такий "апазіціонєр", як із гівна пуля).

ше раз Зяпа |

10:23 31 Липня, 2013

 

 

(-1)

...і депутат такий самий.

Війна |

10:11 31 Липня, 2013

 

 

(-1)

Зато правда!!!

місіс Справедливість |

12:31 31 Липня, 2013

 

 

(+2)

Любі мої, не сваріться, будьте чемними один до одного і життя стане кращим!

Лысый |

15:28 31 Липня, 2013

 

 

(+2)

Точно подурели! Слушайте, а Юлька не вышла из тюряги? Тут есть любі мої Вообще, о чём базар? Такое гавно накопали на Гука, что диву дайошся. А что, он хуже всех, что до него были? Не нравится, что сделал для всех, город вас отпустит.. И какой там секс с какими-то геями в его 65 лет! Бред собачий! Не доведите человека до смерти, вам же это не поможет... Бог судья...

Hecm |

21:35 05 Серпня, 2013

 

 

(+2)

Просто бред против Мера который много зделал для Гайсина.Ф почти все смс написание одной и тойже которой он поперек горла сидит.Видно по ошибкам

Женька Лукас |

15:30 31 Липня, 2013

 

 

(+3)

Гайсин - КЛАСС!

Ольга |

15:44 31 Липня, 2013

 

 

(-1)

Ой-йойой! Тут такі страсті! Я й не знала. А я за Гука.бо було у Гайсині немало мерів, херів, але ніхто з них для міста не постарався. Мені по барабану, чи гроші пішли на криси чи на миші, але живу у гарному й чистому місті, відколи Гук мером. Всяку гадость на нього пишуть, це ті кому гроши дали. А до Гука не пристане. Хай дивиться, з ким чай пити.

Альберт |

19:14 31 Липня, 2013

 

 

(0)

Вы уважаемая прежде чем говорить про чистый город, проедьте по Ладыжыну. А смотреть на те плевательницы, с засыхающими цветами тошно. Мне денег никто, не давал,а вот с меня наш "дорогой" мер сосануть пытался, так лучше пускай у своего Васи отсосет!!!

БАБУШКИ ГАЙСИНА |

16:18 31 Липня, 2013

 

 

(0)

Толі - волю! Толі - волю! Толі - волю!!! Хто проти Толі - всіх у неволю!! Ні за шо не оддамо нашого мера на поруганіє сатрапам! Хай дальше краде. Є тих грошів у бюджеті до хера, всім хватіт!

АНАЛІТИК |

16:26 31 Липня, 2013

 

 

(+4)

Слухайте, а може давайте почекаємо суду 17 вересня? Я сам юрист і знаю: неможливо висмоктати з пальця такі докази, які б не розвалилися в суді. Якщо не першої, то другої інстанції. А нашого Ковчежнюка. який веде справу Гука-Спеней, я добре знаю. Він нічого не буде "фабрикувати", бо та "липа" обов"язково розвалиться якщо не у вінниці, то в Києві. І з нього полетить голова. Тому як суд вирішить - так нехай і буде. А тиснути на суд отими мітингами й погрозами привести в зал суду Турчинова з Яценюком, які зовсім не в темі і не читали справи... Більшої дурниці і бути не може. Не можна суд перетворювати в фарс! А гавкотня тут в коментарях на рівні "вірю-не вірю" - до одного місця. Ви, шановні, усі маєте юридичну освіту? Перевіряли факти, що наводить прокуратура по Гуку? А настелена плитка і фонарі аж ніяк не повинні "вибачати" за присвоєння коштів (якщо воно є).

Війна |

16:52 31 Липня, 2013

 

 

(0)

блять стільки написав а воно десь ділось... СУКА!

Зяпа |

17:18 31 Липня, 2013

 

 

(+4)

Це всьо проіски Сікорського з Цвігуном!!!

Поп Гапон |

18:16 31 Липня, 2013

 

 

(+2)

Менше херні писати треба!!! І за всіх не розписуйся! Я б, і сотні других людей в гайсині, на місці цього накрашеного гобліна Гука краще реальною роботою і каналізацією в місті зайнявся!!! А то квітки начепив посеред купи гівна під носом...Хай би ще пісаючого хлопчика зверху на адміністрації поставив би!!! ОТО СМІХУ БУЛО БИ!

Війна |

19:43 31 Липня, 2013

 

 

(-1)

Шмаркачі! Ви на своїх місцях розберіться! Ви ніхто, були ніким, ніким і залишитесь! Бо українці... Тільки й шукаєте під якого підара лягти: чи під Сікорського, чи під Гука, бо так вам кажуть ваші гуру. А ніхто не візьме вила і не піде рубати злобних підарасів при корні... Тільки війна спасе, бо так дальше жить ніззя... Вбити всіх гандонів, а тоді вже шось рішати... І якшо я шось не так кажу, і хтось мене таковим гандоном вважає, то пишіть я скажу де мене знайти. Бо не можу так блядь більше! Заїбали ваші йобані тьорки! Ніхто блядь голову не підніме шоб подивитись звідки на вас сруть... Піздєц коротше. Дай вам бог шоб і вас так накрило і ви нарешті доперли хто ви і нашо живете...

|

22:05 31 Липня, 2013

 

 

(+1)

РЕСПЕКТ !!!

ПАЦИФІСТ |

09:23 01 Серпня, 2013

 

 

(+1)

Слухай ти, ідіот! Ти або лічися, або не лізь сюди, якшо тебе ці "тьорки заїбали"!!! Нічо, сука, по суті не каже, тіки виливає на людей свій гній і яд!!! Ти якого хера сам добиваєся?! Як такий справєдлівий, то чого не порадієш шо одного з взяточніків і злодіїв вхопили за липку руку і тепер судять?!! Лічно я не ліг ні під кого, мені до сраки - Сікорський чи Гук! Я торгую на базарі і заробляю свій кусок хліба! Встаю вдосвіта і пашу як воляка!! Да, я схвалюю, шо Гука посадят! Він заслужив того! А ти, паскуда, будеш тут мене гандоном обзивати?! Шоб ти вдавилося своїм зміїним ядом, паскуда і ГАНДОН!!!

Війна |

10:15 01 Серпня, 2013

 

 

(0)

ПАЦИФІСТ! Ти не віл, ти просто барига, патаму і сциш шоб в разі замєса твої віники чи помідори не пішли в бій. Ти дуже комфортно устроївся? Кажеш хапугу взяли? А ти Гнітецькі ні разу не заносив? А тим соплячкам з налогової, шоб шевелились трохи? А мусорам?.. Ти такий ахуєнний дядько, тільки чесно працюєш, і всьо вроді би ровно НО... Гук тобі зробив розруху в сраці!!! Не давав працювати!!! А ти трохи ширше думати не пробував? Ти ж мабуть з вищою освітою дуже довольний тим шо це підарство довело тебе до базару... І своїх підеш хуярити в разі війни тільки шоб твою палатку не тронули. Да, може я й гандон, та тільки патаму, шо аж тепер зрозумів весь піздєц, а не раніше, коли був таким баригою як ти... А ти а своїй палатці і помреш, і очі не відкриєш...

Работник детсада |

15:10 01 Серпня, 2013

 

 

(+2)

Шось я тебе, Війна, не бачу в делє! Такий мужик ох****ий, такий борєц, шо аж тошно!!!! Як тобі всьо надоїло бери свої граблі, іди до цих п***рів у владі, маслай їх і показуй прімер другим! Піду першим за тобою... А як язиком тут апокаліпсіси рісувати - то луче іди соси свій персен!

|

08:03 01 Серпня, 2013

 

 

(+3)

В Гайсине Винницкой области за взятку задержан заместитель начальника Гайсинского межрайотдела УСБУ в Винницкой области ЮЛИАН МИГАЕНКО. По данням источника, близкого к правоохранительным органам, заместитель начальника указанного райаппарата был задержан несколько дней тому назад при получении взятки в размере 1000 долларов США. При задержании взяточника от врученных ему меченых купюр последний сумел непостижимым образом избавиться, но следы красящего вещества на шаловливых ручках остались. Взяточник ЮЛИАН МИГАЕНКО был помещен в следственный изолятор, а по внесении женой 70 тысяч гривен отпущен под залог. В настоящее время проводятся все необходимые следственные действия. Пресс-служба УСБУ в Винницкой области молчит как в рот воды набрала.

??????? |

11:25 02 Серпня, 2013

 

 

(0)

дело замнут

Зяпа |

09:15 01 Серпня, 2013

 

 

(+2)

О! Ше одного "шалуна" накрили!!! Туди йому, суці, і дорога!!

ВІТАЛІК |

09:28 01 Серпня, 2013

 

 

(+2)

з начальством не поділився

Миротворець |

16:44 01 Серпня, 2013

 

 

(+1)

Народ, терпіння трохи! Через півтора місяці все буде ясно - хто крав. хто нє. Не крав - вийде на роботу і буде дальше фонарі й лапшу вішати. Вкрав - сяде. Якшо воно вже так надірвало здоров"я, пиздячи гроші з міської казни, то получить условний срок. Будуть Война з Лисим йому бананани й ананаси носити.

Справедливість |

17:37 01 Серпня, 2013

 

 

(-4)

Підараси Ви всі ті хто пише всяку хирню.А Гук чесна та справедлива людина.

Зяпа |

19:21 01 Серпня, 2013

 

 

(+3)

О, ше одне вилізло, яке на свої очі бачило як мерові руці нічо не тирили. От добре у такого народу пиздити бабло! Навішаєш їм на новий рік фанариків, і воно тобі всю сраку заслюнявить свою благодарностью!!! Тьфу...

справедливысть |

19:57 05 Серпня, 2013

 

 

(+1)

Зяпа ти неправий.Тому що до Гука нічого не робилося в городі.А коли людина старається, щось робить то його всяке чмо хоче втопити.....

ГРОМАДЯНИН |

20:54 01 Серпня, 2013

 

 

(-1)

Мені чомусь здається ,що всі коменти це театр одного актора.Дуже стиль цієї писанини подібний.Я не вірю ,що наші Гайсинчани ( коментаристи) не мають елементарної освіти,щоб так безграмотно писати.Без мать,перемать ви не складаєте речення. P.S.Висновок.Гайсинчани грамотні люди,які не дозволять собі лізти в НЕТ такою брудною лексикою !!!Це повний " ЧЕС" парочки придурків! А що до статті то шила в мішку не втаїш. Суду це все вирішувати. ХОЧА .........

місіс Справедливість |

06:03 02 Серпня, 2013

 

 

(+4)

Йоб вашу мать! (вибачте), ви вже й мене зачіпили я особисто знаю 6-ох людей які тут пишуть, вони навіть між собою не знайомі а ви кажете що це одна людина! І ще одне Справедливість тут одна це Я! Ще раз побачу що хтось підписується цим імям, голову відірву, та ще якби щось нормальне написали а то всяких піда**сів вихваляє!

ГРОМАДЯНИН |

20:59 04 Серпня, 2013

 

 

(0)

БЕЗ якоїсь матері у тебе спрведливості не буває ? ФФФУУУ!!!

ГРОМАДЯНИН |

07:36 05 Серпня, 2013

 

 

(+2)

Як "ЧУДНЕНЬКО" ! Ти шістьх знаєш,а вонивони один одного не знають.То це вже напевно ,що сім в одному !!!

Борец за справедливость |

17:19 02 Серпня, 2013

 

 

(-5)

Я всем говорю: "Если и брал что-то, зато людям много дал, а все "предыдущие" только кошельки набивали, всё равно народ поставит на место негодяев, за Гуком придёт Гук №2, №3 . . . Не видать Вам пан Сикорский больше человеческих мучений !!! Хватит издеваться над людьми !!! А Гуку поддержка и благодарность !!!"

Истребитель борцов за справедливость |

11:17 03 Серпня, 2013

 

 

(+5)

Ага! А еще пойди и взасос своего Гука поцелуй! Ответь, ничтожный, за что благодарить подсудимого? за уничтоженную улицу Карла Маркса? за отсутствие в половине города воды? за рвущую канализацию? за падающие крыши наших пятиэтажек? за бывших ментов-придурков, которые вместе с ним же разворовывают город? за дебилов в горсовете, которые без "благословения" рублем и задницу не поднимут? а может за дачные фонтанчики в центре, которые вот-вот демонтируют из-за неисправностей? или за плитку на тротуарах, котрая уже рассыпалась? Нет, ты и твои друзья-подлизы, мастурбирующие здесь в комментах только на одно имя "ГУК", вы конечно можете смело поддержывать своего робингуда-извращенца, но знайте: именно вы причина того, что деда в 70 лет в клетке закроют! Да-да, закроют! А каждый из вас через год на улице скажет: "блин, а ведь реально ильич ворюгой был? так ему и надо!!!"

місіс Справедливість |

12:53 03 Серпня, 2013

 

 

(-1)

Истребитель борцов за справедливость, Справедливість на Вашому боці!!! :)

Хакер |

21:54 05 Серпня, 2013

 

 

(+3)

Кому интересно мейли о которых они самы не догадуются наши писатели и которых они невносили но они у них просто есть.И сервер фиксирует существуют на сайте.Такшто все про сех открыто.Я нейтрал почти против всех позицей кроме собщений с матами а они один за другим и почти все сообщения написани всего одним человеком с Гайсина Укертелеком оператор.Нематеритеси и нефлудите.Иначе информацию придам розгласу.Под флудом имеется один пользователь которий пишет может написать одно сообщения

Істчо хакер |

08:23 08 Серпня, 2013

 

 

(-2)

Хакер, ти тріпло!))) Навіщо ти людей лякаєш?

ХАКЕР |

20:12 08 Серпня, 2013

 

 

(+3)

Здраствуйте Істчо хакер.Я непугаю никого я не допускаю неграмотного высказывания и спама.На сайте свободи.Потому что когда половина висказувань написана одним чилавеком да и еще и таким безграмотним это есть спам и неявляется свободой.Информация об всех Пользователяхзакрита но спам недопустим и мане приходится с ним бороться.Так как я являюсь нейтральным и одним из админив могу контролировать все и флуд.1111ЕТО КАСАЕТСЯ ВСЕХ И ВАС ОТПРАВИТЕЛЯ МНЕ ЕТОГО СООБЩЕНИЯ ТАКЖЕ

житель міста |

09:46 06 Серпня, 2013

 

 

(+2)

Даааа! прочитавши всі коментарі, аж за душу взяло! таке відчуття, що тут зібралися малолітні гопники, ви називаєте себе честними громадянами, захистниками справедливості....а на справді, самі своєю ж жовчю і захлибаєтеся. не вспромозі вивести своє життя на належний рівень і від цього шукаєте когось винуватого.Та хіба ж українці розучилися висловлювати свої думки без матів? чи це зокрема гайсинан стосується????? Є вповноважені особи, які розберуться і без вас хто винен, а хто ні!!! а свій запал, щодо разглядання неправильної поведінки кожен залиште для седе, і покопайтеся в собі!!!

Петро Іванович |

08:49 08 Серпня, 2013

 

 

(0)

Шановний! Ви зараз дуже правильно висловились і я Вас в цьому цілком підтримую. Але якщо ми вже вирішили почати з себе, то й Ви почніть хоча б по клавішам попадати. Бо Ваші повідомлення про грамотність і стриманість, написані неграмотно й нестримано і, як наслідок, викликають в мене двояке ставлення...

Гайсинчанин |

11:09 20 Серпня, 2013

 

 

(0)

Прочитавши коменти які були написані зверху, скажу одне, щоб знайти людину яка так гарно ляє бруд на А.І. Гука потрібно заглянути на однокласники в групу "Гайсинчани всього світу..., він там дуже намагається спаплюжити ім'я людини яку підтримує все місто. А також сплачує лише лише 30 гривень податку на місяць, маючи свій міцний та прибутковий бізнес, при цьому на сесіях міської ради голосніше за всіх кричить про необхідність сплати податків. Також здається, що тойт хто писав вищезгадані коменти сам нетрадиційної орієнтації, а тому дуже комплексує. Як кажуть якщо хочеш на базарі зловити злодія то хапай того хто голосніше за всіх кричить "Лови злодія!". А Сікорський ....... дійсно бідна людина яка на свою зарплату купила літак на якому щовечора літає та плює на ваші дурні голови, має свої мисливські угіддя, прихапала масу нерухомості та ін. Цвігун також бідолага, 12 років тягнув гроші в карман свій та бідаки Сікорського, і все було добре бо ніхто навіть не знав що в міському бюджеті гроші є. А тут дурний дід Гук почав щось робити для міста та повернув річку грошей в сторону міста а не в сторону карманів цих двох злодіїв, тепер повинен розраховуватися за цю помилку.

Гайсинчанин |

11:22 20 Серпня, 2013

 

 

(+1)

Доречі Пацифісту особисто. А скажіть но шановний скільки років ви мешкаєте в Гайсині? З ячкого села ви виперлися до нашого міста? Особисто мене вбивають морально отакі люди які проживши рік або 2 в Гайсині, дякуючи тій торгорвій палатці та маминому бичку, на кожному кутку починають кричати - "Я ГАЙСИНЧАНИН!" та вирішувати долю нашого міста. Я розумію вам легше ви тут загадите все що можна, зберете свою палатку на базарі, та втічете назад в своє село до бичків, а нам тим хто тут з дідів ,прадідів живе як бути? Так що ви вирішуйте долю свого села а місто оставте нам. Та вірно вам сказали що ви за свої віники вдушитеся, бо 200-300% накрутки ви більше ніде мати не будете, тому і пашете. Надоїло пахати то йдіть на завод, або реалізатором.

Киянин |

09:48 21 Серпня, 2013

 

 

(0)

Добре ви паскудите свого мера. Пише ж хтось один чи два земляки-один стиль, одна манера. Добре розіграли комедію, а ми читаємо...

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022