Новини | без цензури!

1/3

Пристрасті по виборах

Нещодавно на сайті «Свобода Слова в Україні» вийшла аналітична стаття, щодо ситуації з можливими довиборами нардепа по округу №11 (м. Вінниця (частина) і частина Вінницького району). Одного з можливих учасників виборчих перегонів надзвичайно образив зміст публікації.

 

Цим фігурантом став пан Василь Вовк, екс-кандидат у нардепи по округу №15 (Вінницька область), генерал СБУ у відставці, котрий програв вибори генералу МВС у відставці, голові Вінницької облдержадміністрації до листопада 2012 року, Миколі Джизі.Не дивлячись на те, що видання аналізувало припущення участі фігурантів у виборах по округу №11, пан Вовк обурився не тим, що ми  говорили про його можливу участь у перегонах, а тим, що ми, нібито, звинуватили його у відсутності змісту в кампанії на окрузі №15.Хоча, про округ №15 в матеріалі не йшлося. Там є визнаний ЦВК депутат (Микола Джига), і, поки що, нема приводу сподіватися, що будь-який суд позбавить його депутатських повноважень.Мова йшла про можливих фігурантів на вакантне місце в окрузі №11. А генерал Вовк, очевидно, цього не зрозумів.

 Тому пропонуємо ознайомитися з його листом до редакції. Далі без купюр…

 Лист на адресу видання «Свободаслова» після публікації «Спирали 11 избирательного округа» від 30.07.13р. 
«Шановні друзі! Образливо чути про відсутність у моїх програмних матеріалах "содержательности". Пропоную ознайомитись з матеріалами сайту "15 ГРОМАДА", номерами газети "15 ГРОМАДА", з моєю програмою, що розміщена у тому числі на сайті ЦВК. Немало публікацій було у місцевій пресі, починаючи з виборів, закінчуючи останнім місяцем.


Та й узагалі, щоб оцінити мою «содержательность" могли б запросити мене для інтерв’ю.


Це перше.


Друге. Я не програвав вибори ні Коржу, ні Мовчану, ні Джизі. Матеріалів про прямий і непрямий підкуп виборців, спотворення волевиявлення громадян тощо у 15 окрузі, що наявні у нас, хватило б на десятки округів. Але вони будуть надані відповідним органам тільки тоді, коли ми будемо упевнені у їх об’єктивному розгляді.


Тому, якщо у Вас, шановні колеги, немає даних про "содержательность" мою, то так і пишіть - не знаємо, де знайти відомості щодо ідеологічної складової цієї особи. Вище я Вам підказав, хоча маю сумніви, що Ви цього не знали.


З повагою до Вас як до людей, земляків і співвітчизників


Вовк Василь Васильович…»

 


Обурення пана Вовка на цьому не заврешилось і він опублікував окреме звернення на сайті «15 Громади», яке ми теж пропонуємо до вашої уваги:

 

 

Звернення до активу ГО «15 Громада» та її прихильників


Голови Правління Вовка Василя Васильовича

 Шановні друзі!Останнім часом у засобах масової інформації, у тому числі інтернетвиданнях почастішали публікації щодо можливих повторних виборів у 11 окрузі (частина м. Вінниці й Вінницького району) та кандидатів, які можуть прийняти участь у виборчих перегонах. Окрім інших, там згадується й моє ім’я як можливого кандидата та, як правило, або з нейтральною оцінкою, або з негативним відтінком, на шталт: «несодержательный»; «безперспективний»; «уже програвав»; «нічого не може пред’явити вінничанам» тощо.

 


Шановні мої колеги, ви повинні розуміти, що всі ЗМІ мають своїх хазяїв. Оскільки ми є членами громадської організації, яка залежить тільки від людей, й працюємо тільки для людей, то, звичайно, не завжди можемо розраховувати на прихильність, об’єктивність, толерантність тощо як влади, так і частини так званих опозиційних сил, що контролюють ті, чи інші ЗМІ.

 


З урахуванням цього, ще раз підтверджую, що я тільки з Вами, тільки від Вас, тільки за погодженням з Вами вчиняв, вчиняю і буду вчинювати ті, чи інші кроки, пов’язані з представницькими заходами.

 


На сьогодні у мене немає жодних претензій до журналістів, й надіюсь, що не буде й надалі. Але я буду уточнювати, виправляти, пояснювати деякі факти, що викладатимуться в інформаційному просторі, на сторінках нашої газети та сайту «15 ГРОМАДА».

 


Сьогодні я пропоную Вам ознайомитись з повним текстом моїх відповідей журналісту газети «РІА» щодо пісні «Всі називають його Василем», а також листа на адресу інтернетвидання «Свободаслова» після публікації «Спираль 11 избирательного округа» від 30.07.13р.Газета «РІА»

 


Лист на мою електронну адресу:

 


 « …Вас турбують з газети RIA. На жаль, не маю, Вашого мобільного, тому пишу листа. В наступний номер газети, ми готуємо матеріал, по можливих перевиборах по 11 окрузі. В інтернеті з'явилось припущення, що у випадку їх призначення, Ви готові взяти в них участь. Будь-ласка, спростуйте чи підтвердіть цю інформацію. Якщо так, то що буде в основі Вашої виборчої кампанії (головні постулати),  кого Ви вважаєте своїм головним конкурентом, ви будете балотуватися як самовисуванець чи ні?»

 Моя відповідь (написана не для публікації, а для опрацювання журналістом) на електронну адресу журналіста:

 «По перше. Щодо участі…Ні Верховною Радою України, ні Центральною виборчою комісією будь-яких рішень щодо проведення в 11 окрузі повторних виборів не приймалось. Враховуючи, що позиція так званої більшості у ВР щодо формату «5 округів» чи «7 округів» кілька разів мінялась, на даний час ніхто не може сказати, яким буде кінцевий «вердикт». Тому на питання про участь або неучасть у виборах можна відповідати тільки гіпотетично – можливо «піду», можливо «не піду».

 


У цьому зв’язку я не можу не привезти слова з вірша нашого великого земляка Степана Руданського, у заголовок якого винесено прислів’я «Вір не вір, а не кажи «брешеш»:

 

«То, бувало, коли хто в гості запрошає,


То дід сяде на полу та мене питає:


А хто ж сину піде з нас?


То я його гладжу:


Та хто б  - кажу - не пішов,


Все то їдно кажу.


Або я піду туди, а ви сидіть, діду,


Або ви собі сидіть, а я туди піду…»

 Давайте зачекаємо часу прийняття відповідних рішень Верховної Ради України і ЦВК, а потім у тому числі разом з Вами приймемо рішення й доведемо його до людей.По друге. Щодо «з’явилось припущення».    В інтерв’ю газеті «Реалії Вінниці» я говорив про те, що міський округ в основному «легше» округу, що включає в себе сільські території, протяжність яких сягає 200 кілометрів. У 2012 році я балотувався по 15 виборчому округу (Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони), тому знаю, про що кажу.

 


    Я стверджував, що 11 округ можна обійти пішки кілька разів за час передвиборчої агітації. І хочу звернути увагу читачів, що вибори у цьому окрузі все одно будуть – якщо не повторні, то наступні чергові. В яких із них я прийму участь, і чи прийму взагалі, покаже час.

     Крім того, реакція на кліп з піснею «Всі називають його Василем» була такою, що це нібито старт моєї  виборчої компанії у 11 окрузі. Я хотів би пояснити, що дружу з Юрловським Ігорем, знайомий з Малиновським Віктором, але ніякої участі в створенні кліпу й пісні не брав. Юрловський тільки поставив мене до відома, що такий кліп готується.

 


    Я знав, що у Малиновського є креативний автомобіль, але жодного разу не бачив їх разом – зустрічав цей автомобіль з молодим хлопцем за кермом. Я не думаю, що Малиновський платив гроші Юрковському за кліп, скоріше навпаки – за оренду авто платив останній.

 


Те що виклали в інтернетпросторі деякі описувачі-дописувачі після ознайомлення з кліпом – інакше як хворою уявою не назвеш.

 

Не потрібно мене із-за пісні приплітати ні до виборів, ні до жовтого «не розмитненого» автомобіля.

 

А всім, хто уже засвітив симптоми своєї хвороби, й тим, хто збирається це робити, я відповім так. Якщо я фотографуюсь  на фоні синагоги, це зовсім не означає, що я єврей.


По третє. Щодо «постулатів» програми, яка у мене була, є і буде.

 Не потрапивши по незалежних від волевиявлення людей причинах до Верховної Ради України, я і очолювана мною громадська організація «15 ГРОМАДА» реалізовуємо наскільки можемо цю програму, уточнюючи під час роботи деякі позиції.

 


Основні її складові: підвищення вікового цензу для народних депутатів – до 30 років, президента – до 45 років (зараз – 35); заборона балотуватись до Верховної Ради України, а також працювати в деяких органах виконавчої влади на території однієї адміністративної одиниці /це дефініція складна, ми працюємо над її формуванням для внесення змін у законодавство/ близьким родичам (чоловік, дружина, батько, мати, син, дочка, сестра, брат, дідусь, бабуся, внук, внучка); повна заборона на продажу земель сільськогосподарського призначення /зміна цього статусу земель тільки за погодженням громад за рішенням Верховної Ради України/; притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів України за голосування чужою карткою (перевищення влади або службових повноважень – ст. 365 КК України) та за передачу для голосування своєї картки іншому депутату (зловживання владою або службовими повноваженнями – ст. 364 КК України); скасування пенсійної реформи (залишення пенсійного віку – 55 років для жінок, 60 років для чоловіків), реформ освіти і медицини, які є ще одним геноцидом українців на користь злочинної олігархії: здійснення невідкладних заходів щодо погашення заборгованості дітям війни, пенсіонерам, чорнобильцям, учасникам бойових дій; скасування законодавства про тендерні закупівлі з покладення відповідальності за порушення у сфері витрат бюджетних коштів на конкретних осіб; обмеження депутатської діяльності тільки двома строками підряд; всебічний розвиток і впровадження української мови у всі сфери життя відповідно до конституційних вимог тощо.

 


Наша програма складна і об’ємна, але вона створена людським, ще раз наголошую л ю д с ь к и м  досвідом, тому її реалізація реальна й дуже необхідна країні. Більш детально з цією програмою можна ознайомитись на сайті нашої громадської організації:  http://15gromada.vn.ua.

 

Головним конкурентом кандидата, який являється головним конкурентом кандидата від влади – є так званий адміністративний ресурс. При цьому я не можу не відмітити наступні фактори: заляканість пересічного українця; патологічна боязнь ним чиновників; продажність багатьох з нас аж до «миски вареників».У 2012 році я балотувався до Верховної Ради України на пропозицію людей. Цьому принципу я змінювати не буду. А щодо підтримки – сприймається будь-який формат, якщо у нас спільні ідеї, намагання і цілі.»
З публікації в «Свободіслова»: (літерація В.Вовка)«Но есть ещё и третья группа – самовыдвиженцы. Генерал СБУ Василий Вовк, который проиграл прошлогодние выборы экс-губернатору Джиге в 15 округе уже заявил о своём участии в гонке за мандатом. Содержательной стороны в его риторике немного, но активности – хоть отбавляй.»


Лист на адресу видання «Свободаслова» після публікації «Спирали 11 избирательного округа» від 30.07.13р.
 


«Шановні друзі! Образливо чути про відсутність у моїх програмних матеріалах "содержательности". Пропоную ознайомитись з матеріалами сайту "15 ГРОМАДА", номерами газети "15 ГРОМАДА", з моєю програмою, що розміщена у тому числі на сайті ЦВК. Немало публікацій було у місцевій пресі, починаючи з виборів, закінчуючи останнім місяцем.

 


Та й узагалі, щоб оцінити мою «содержательность" могли б запросити мене для інтерв’ю.

 


Це перше.

 


Друге. Я не програвав вибори ні Коржу, ні Мовчану, ні Джизі. Матеріалів про прямий і непрямий підкуп виборців, спотворення волевиявлення громадян тощо у 15 окрузі, що наявні у нас, хватило б на десятки округів. Але вони будуть надані відповідним органам тільки тоді, коли ми будемо упевнені у їх об’єктивному розгляді.

 


Тому, якщо у Вас, шановні колеги, немає даних про "содержательность" мою, то так і пишіть - не знаємо, де знайти відомості щодо ідеологічної складової цієї особи. Вище я Вам підказав, хоча маю сумніви, що Ви цього не знали.

 


З повагою до Вас як до людей, земляків і співвітчизників

 


Вовк Василь Васильович…»

 

 

P.S. Можливо, Василя Васильовича втішить дана публікація, в якій ми аболютно безкоштовно ще раз нагадали вінничанам про його існування та бачення розвитку України і "15 Громади" зокрема. Що стосується 11 округу, то зачекаємо оголошення виборів і подальших дій генерала. Можливо, саме тоді "15 Громаду" буде перейменовано на "11 Громаду"?

 
 

Поділитись новиною:

31 Липня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

|

07:53 31 Липня, 2013

 

 

(-3)

Хоч би у заголовках не робили помилки. Великорозумні аналітики.

|

08:21 31 Липня, 2013

 

 

(0)

не осилил я эту писанину...

|

16:22 31 Липня, 2013

 

 

(0)

зря товарисч Волк ступил на зыбкую тропу войнушки с этими прохиндеями. тем более перед выборами начал с ними скандалить. им по херу шо генерал шо губернатор так красиво гамном обмажут что он и не заметит. эт тебе не кой нибудь тарасик....

|

16:24 31 Липня, 2013

 

 

(0)

А я так і не зрозумів, з чого весь сир-бор? Чим Вовка зачепили і чого він добивається? Добився?

|

16:24 31 Липня, 2013

 

 

(0)

мдааааааа

|

16:29 31 Липня, 2013

 

 

(-1)

в конце хорошо с 15 на 11 пора переименововать; а если нужно то и на 14 -:)

|

18:04 02 Серпня, 2013

 

 

(-1)

а вы хоть свою нулевую создайте, человек хоть что то пытается делать до сих пор его Громада у нас в районах 15 округа работает работает и названия не меняла и не поменяет, такие как вы и продавали свои голоса

ГОСТЬ |

08:43 01 Серпня, 2013

 

 

(-1)

Автор сначала возомнил себя великим аналитиком, а теперь еще и великим граматеем - Вовка подкалывает, мол "литерация соблюдена". Вовк, действительно, соблюдал литерацию, отображая адрес сайта. А вот у великого автора-аналитика в его гениально-аналитических текстах ошибок хоть отбавляй.

ГОСТЬ |

08:52 01 Серпня, 2013

 

 

(-2)

Кстати, читая и комментируя эти гениальные умозаключения Автора-Аналитика, мы повышаем трафик "свободному" (в том числе и от здравого смысла) ресурсу. Так что "безкоштовне нагадування про існування" вернется вам сторицей, дорогой Автор-Аналитик.

Автор |

09:27 01 Серпня, 2013

 

 

(+2)

Уважаемый Василий Васильевич - Вы не Кучма, а я не Гонгадзе, негоже генералу СБУ угрожать кому бы то не было, тем более людям имеющим отношение к журналистике в принципе, как то некрасиво что ли

Гостья |

11:20 02 Серпня, 2013

 

 

(-3)

не заметила угроз со стороны Вовка! А вот у автора статьи злость вместе со слюной летит! Бедный генерал, он хоть вытираться успевал? Что же он такого плохого сделал автору статьи? может автор обиделся на него за то, что Василий Васильевич шел на округе до конца, не побоялся губернатора, а автор сошел с дистанции?????????? и нескромно как то сравнил себя с Гонгадзе. Кстати про покойного журналиста лучше у Джиги спрашивать!!!!!!!!!!!

|

11:42 02 Серпня, 2013

 

 

(+1)

Гостья, угомонись. Это у тебя слюни летят восклицательными и вопросительными знаками. Пусть Виктор Васильевич об источниках финансирования расскажет, как рядовой генерал заработал несколько миллионов.

|

17:24 02 Серпня, 2013

 

 

(-2)

О каком Викторе Васильевиче глаголите, считавод вы наш, а Джиге такой вопрос слабо задать да и про Гонгадзе напомнить? (опять знак вопроса)

|

17:37 02 Серпня, 2013

 

 

(-1)

ну почему же вдруг рядовой, вы и вправду видно не удосужились хотя бы что то узнать о ком пишите

ГОСТЬ |

14:55 08 Серпня, 2013

 

 

(-1)

Нет, дорогой Автор, он же Аналитик, он же... кстати, а чё, у вас не сайте не комильфо подписывать свои творения? Так вот, и тут вы маленько облажались - правильнее Ваш ответ должен звучать так: Я - не Гонгадзе, а Вы - не Джига. Вы что, современной истории не знаете??? :)

|

11:58 02 Серпня, 2013

 

 

(-1)

умеют же наши люди раздуть из мухи слона, к чему спор? на ровном месте развязывается конфликт из за НИ Че ГО

|

17:30 02 Серпня, 2013

 

 

(-1)

так им же это и надо кинули дурачкам кость пусть грызутся, а "нормальные" пацаны в это время деньги зарабатывают, голытьба не мешает. читаю тут пана интересует финансирование кандидата в нардепы 15 округа, а боится спросить как сынулька президента миллионером стал в таком столь юном возрасте

|

17:33 02 Серпня, 2013

 

 

(-1)

люди, заспокойтесь купляйте краще муку, дивіться що за вікном робиться, вони не пропадуть, а от ми з вами що будем роботи зимою

|

17:49 02 Серпня, 2013

 

 

(-3)

автор чего то так воинственно настроен, а вы предложите рядовому генералу в прямом эфире шпаги скрестить

|

17:55 02 Серпня, 2013

 

 

(-1)

так тут і автор не вказаний жодного прізвища і 100 автор цієі публікаціі не коментував жодного разу написані тут постулати, хтось розводить підписуючись в коментарах АВТОрОм

|

17:56 02 Серпня, 2013

 

 

(-1)

то ви запропонуйте схрестити, тільки при умові що ви нас тут всіх попередите коли дивитись ефір!!!

|

18:08 02 Серпня, 2013

 

 

(-1)

хорошо что хоть смотреть будете, любим со стороны понаблюдать да в кулачок похихикать

|

18:04 05 Серпня, 2013

 

 

(-1)

Интересно, перед тем, как заливают материал на сайт хоть кто то этот материал просматривает? Читаешь только заголовок и складывается впечатление, что люди забыли о существовании падежей. Тьма ошибок прямо в заглавиях статей

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020