Новини | без цензури!

1/3

"Відсіч". Професійна провокація. На замовлення клієнта. Недорого.

Професійна провокаційна діяльність в усі часи приносила непоганий зиск її організаторам. Засвистати виставу конкуруючого драматурга, влаштувати мітинг під будинком незгодного політика, підбурити натовп до насильницьких дій... І одержати за ці дії непогані гроші від зацікавлених осіб. Світова Історія знає безліч прикладів такої діяльності.

 

Від Нерона, який підпалив Рим, щоб звалити провину на християн, до підпалу нацистами Рейхстагу. Від попа Гапона до Вадима Тітушко.Сьогодні нішу штатних провокаторів в Україні впевнено опановує громадська організація "Відсіч".Сама по собі "Відсіч" – малочисельний "громадський рух", який об’єднує декілька десятків осіб, без жодної ідеології. Закриті групи "Відсічі" у соціальних мережах переповнені красивими, але абсолютно беззмістовними гаслами: "жертовність", "копілевт", "консенсус", "відкритість". Але жодної платформи чи програми дій у цього "руху", звісно, немає. І бути не може, оскільки всі "акції" "Відсічі" не пов’язані одна з одною. Їхньою метою є паплюження ініціатив та окремих осіб, стосовно яких є "замовлення".Сутність провокації проста. Конкурують, наприклад, підприємство "А" з фірмою "Б". Остання наймає "Відсіч". Її проплачені "активісти" приїжджають до фірми "А" з транспарантами, поширюють серед покупців листівки із закликом не купувати її продукцію, розклеюють наклепницькі плакати й наліпки, провокують істеричним воланням охоронців та вахтерів. І все це, безумовно, знімається на телекамери. У випадку, якщо якась особа, якій "відсіченці" не дають проходу, відштовхне когось із них, Інтернет-простір негайно "вибухає" повідомленнями: "Наших ледь не забили до смерті!"Технічне супроводження, повторимо, – недешеве. Оплата телекамер і журналістів, транспорту, встановлення наметів, поширення інформації на популярних сайтах – все це коштує неабияких коштів, які "Відсіч" висмоктує з інвесторів. У кожному конкретному випадку "активісти" – нові, з числа студентської молоді. Двічі на різних акціях побачити одні й ті ж обличчя не вдасться.

 

297171_214172705310517_1558196205_n

 

Стабільно там з’являється лише Ярина Чорногуз, Михайло Свистович

 

539835_10201074576481782_307064391_n

 

647_53609491063_4162_n

 

 та подружжя – Артур Переверзєв та Катерина Чепура."Гаряча доба" – під час виборів. Тоді політики із задоволенням наймають групу голосистих "відсічат", котрі приставатимуть до перехожих, закликаючи їх не голосувати за конкурентів. Але й у міжвиборчий сезон пару копійок заробити можна.

 

1358941753_snimok

 

Є замовлення проти Коломойського? "Мочимо" Коломойського - Катерина Чепура подтвердила, что подрабатывает на Сашу «Стоматолога».

 

 

Замовили Табачника? "Мочимо" Табачника .

 

 

Потрібно дискредитувати Порошенко за те, що на деяких обгортках цукерок Roshen є написи російською мовою? "Мочимо" Порошенка - “Відсіч” погрожує поновити кампанію проти корпорації ROSHEN через невиконання обіцянки Порошенка.


odessa9


Дарма, що сама "Відсіч" поширює листівки, написані російською мовою.

 


Потрібно очорнити Партію Регіонів? Без проблем -Милиция задержала семерых человек за листовки против Партии регионов.

 

 

"Батьківщину"? Будь ласка - Підприємці не підуть за «Батьківщиною» – ГР «Відсіч».

 

 

Миколу Катеринчука? Без питань - Бритоголові “За Катеринчука” намагаються спаскудити акцію “Відсічі” проти Порошенка.

 

 

Позапартійних кандидатів? Навіть не обговорюється - У Луцьку «Відсіч» агітувала проти кандидата в нардепи.

 

 

Screenshot_11

 

Слід перелякати бадьорим воланням абітурієнтів та їхніх родичів перед приймальною комісією в університеті? Таке шоу влаштують, що всі довго пам’ятатимуть - Під університетом Калетніка на захисників ЗНО напали братки.Головне – щоб замовник був задоволений. А для цього потрібно більше галасу на акціях і вереску в ЗМІ. І, звісно, кожну деталь ретельно зафіксувати на відео-камеру та фотоапарат.Інколи такі "акції" тверезим розумом опанувати важко - У Львові пам’яті жертв Голодомору присвятили флеш-моб. Але скандали на те й скандали, щоб збивати з пантелику усіх присутніх.

 

 

01

 Цікава деталь. Коли є потреба вступити в альянс для "масовки" зі студентською "Прямою дією", "Відсіч" це охоче робить - Акція представників ГР «Відсіч» та Незалежної студентської профспілки «Пряма дія».  

 

 

51c1e028760ac

 

Але коли "Пряма дія" виступає проти якихось політиків, стосовно яких у "Відсічі" немає замовлення, наприклад, – Фаріон, то "відсічат" на акціях не видно - Студенти і викладачі протестували проти виступу дептатки Ірини Фаріон у НаУКМА (ВІДЕО).Коли "активістів" "Відсічі" затримують, про це негайно з усіх – електронних і друкованих джерел – дізнається вся країна, а з сотень сайтів лунають прокльони "злочинній владі" - Троє активістів "Відсіч" опинилися у міліції. При цьому не зазначається, що поширення під час виборчої кампанії листівок без вихідних даних – заборонено законодавством. Але порушників, з огляду на такий резонанс, раз за разом відпускають. Скільки не намагалася "Відсіч" підвищити ціну своїм провокаторським акціям шляхом наявності бодай одного "політв’язня" – їй це не вдавалося.Зрозуміло, що на такому тісному ринку, як ринок суспільної провокації, завжди буде мало місця. Коли "Відсіч" бачить, що її конкуренти намагаються вдатися до аналогічних дій, вони їм м’яко натякають: "ніша вже зайнята". Шукайте, мовляв, собі нові ідеї.Під вибори, безумовно, попит на цю та інші "Відсічі" зросте. Розуміють це й її натхненники. Тому й шантажують суспільство новою революцією - «Відсіч» готує своїх членів до революції у 2015 році.  Але, якщо замовник дасть більше, ніж його конкурент, можна у революцію й не гратися.

 На "провокаційному ринку" завжди буде попит на такі акції.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

01 Серпня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Олексій Еднак

Коментарі

|

09:53 01 Серпня, 2013

 

 

(-2)

клиника. это все равно что выходить замуж. или за бабло или по любви. тут диагноз понятен.

|

10:19 01 Серпня, 2013

 

 

(-2)

Що з них візьмеш? Їх можна зрозуміти - голодні студенти, їм по фігу проти кого мітингувати і голосити. А от хто за ними стоїть? От питання на які я відповіді не знайшов. Факти?

|

10:28 01 Серпня, 2013

 

 

(-2)

Совсем не студенты. Многие - профессиональные провокаторы со времён "Поры", как минетчица Чепура.

панаехали |

10:21 01 Серпня, 2013

 

 

(-4)

Все четко, за бабуины вперед! Просто даже посмотреть на фотки, это же ущербные люди! Что им еще делать остается?

|

11:01 01 Серпня, 2013

 

 

(-1)

Свадьба в Малиновке - Ремикс. Власть меняется - клиенты тоже)))))

|

15:51 01 Серпня, 2013

 

 

(-3)

унылое зрелище. Так и хочется сказать чувак! С таким лицом ты слона не продашь :)

один_козак |

22:51 01 Серпня, 2013

 

 

(+3)

Дуже мило :) Напевне, тільки самі калетніки та їхні хом'ячки не бачать навіть з цієї статті, що "Відсіч" - щирі хлоп'ята й дівчата, така дефіцитна в наш час ідейна, та ще й активна молодь. Отже, Калетніки, Відсіч і подібні організації мають безкоштовно такий ресурс, який ви за жодні гроші не отримаєте. ;) Правда на нашому боці. Тому що більше аи найаєте "тітушків" та брехунів, то тільки гірше собі робите! Продовжуйте, продовжуйте ;)

Свобода |

05:54 02 Серпня, 2013

 

 

(+2)

Давно відомо, що це Рошеновський ресурс, про нього йдеться і в статті, тому це його відповідь на ваші протести, а калетників приплели для масовки стопудово

|

06:14 02 Серпня, 2013

 

 

(+2)

Петя шалит? Нюню

один_козак |

07:20 06 Серпня, 2013

 

 

(+4)

Більше схоже на нікчемний піар Калетників.

Богдан Мститель |

15:07 02 Серпня, 2013

 

 

(0)

чого ще можна очікувати на сайті Калетніків?) ахахах

Богдан Мститель |

15:08 02 Серпня, 2013

 

 

(+1)

Цією статтею ви тільки пропіарили нас!)

|

07:32 06 Серпня, 2013

 

 

(+6)

Во всем виноваты массоны и Теневое Мировое Правительство!!! И сайт массонов! Калетники по сравнению с ними - мальчики оборванцы!

Людмила |

11:42 07 Серпня, 2013

 

 

(+6)

Поважаю Чепуру Катерину як талановиту молоду режисерку, була на її виставі - супер! Вірю в добрі наміри Відсічі, але й здогадуюсь, що деякі акції можуть бути потрактовані не так як задумувались :(((

Леонід Тонковид |

11:56 08 Серпня, 2013

 

 

(+4)

А тут саме таке потрактування і відбувається. Причому явно не помилково. Дуже гидка робота. Бачу фото з відсічанами на акції солідарності з авіаторами. Це я їх туди закликав, як заступник голови КМО Конфедерації вільних профспілок України. І вони прийшли, змерзлі після акції на мосту Патона (22.01 - День Соборності України), десятки півтора відсічан, принесли свої барабани й плакати, щоб підтримати незнайомих їм людей, яких позбавляли роботи. Знаю цих малят уже давно, тому дуже обурює те, що тут на них понаписували.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022