Новини | без цензури!

1/3

24 серпня остерігайтесь амброзії!

Бур’ян що викликає алергію, під назвою амброзія полинолиста, в період з 24 по 26 серпня «святкуватиме» пік цвітіння. Вінничанам варто бути особливо уважними ви цей період.

 

 

Осередків росту амброзії в Вінниці та районі немає, проте, пилок цієї рослини може розповсюджуватися по території за допомогою повітря. Таким чином, він може пролітати від 75 до 117 км в повітрі. В період 24 та 25 серпня передбачено новий пік пилкування такого буряну.

 

Взагалі, бур’ян амброзії полинолистої починає проростати в кінці квітня – на початку травня. Рослина надзвичайно швидко розростається. З липня по жовтень триває період її інтенсивного цвітіння. Пилок, який продукує рослина є надзвичайно шкідливим для організму людини та викликає від алергічних реакцій до хронічних алергічних захворювань.

 

У Вінницькій області 17 районів вражені такою рослиною. Загальна площа території, де росте амброзія – 1232 га. Насіння може залишатися в ґрунті від 5 до 40 років.

 

Аби позбутися амброзії, її потрібно виривати з корінням в період росту! Таким чином насіння не залишається в землі, і на наступний рік проростати не буде. Якщо ж скошувати його – воно проростатиме знову і знову, стаючи дедалі міцнішим.

 

Якщо у вас почервоніли очі, починають текти сльози, нежить, чхання, піднялась температура, блювота – ви вражені пилком амброзії.

 

Аби уникнути проростання амброзії, ефективно засівати уражені раніше ділянки землі газоновими травами.

 
 
 
 

Поділитись новиною:

06 Серпня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020