Новини | без цензури!

1/3

Голова Держінвестпроекту Каськів не має диплома?

Народний депутат Геннадій Москаль («Батьківщина»), звинуватив голову  Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва у відсутності освіти. 

 

Про це Геннадій Москаль заявив після проведення депутатського розслідування щодо діяльності Владислава Каськіва.

 

 

Каськів на підставі довідки про відрахування з Чернівецького університету за пиятику за чотири місяці отримав у Києві вищу совіту!

 

 

У біографії Владислава Каськіва, яка є у відкритих джерелах інформації, вказується, що в 1991-1992 роках він був студентом історичного факультету Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича (відрахований за політичними мотивами). У період з 1992 по 1997 роки — студентом філологічного факультету Київського педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова, з 1998 року — аспірантом кафедри історії, а з 2004 продовжив навчання в Київському педагогічному університеті ім.М.П. Драгоманова, отримавши в 2006 році диплом “спеціаліста”.

 

 

— Однак мої звернення в Чернівецький Національний університет ім.Ю.Федьковича показали, що в біографічних даних Владислава Каськіва містяться неправдиві факти щодо отримання ним вищої освіти, — повідомляє нардеп Геннадій Москаль.

 

 

— Так, Чернівецький Національний університет ім.Ю.Федьковича надав відповідь, що 11.12.1992 року В.Каськіва відрахували з 2-го кусу історичного факультету денної форми навчання за організацію пиятики та втрату зв'язку з університетом.

 

 

Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова на моє депутатське звернення відповів, що В.Каськів дійсно навчався в цьому вузі, в Інституті історичної освіти, за спеціальністю “Історія” з 2005 по 2006 рік, форма навчання — екстернат. І в 2006 році отримав диплом “спеціаліста” за кваліфікацією вчитель історії.

Як попередні документи про освіту в особовій справі студента Владислава Каськіва визначені: атестат про середню освіту, архівна довідка Чернівецького Національного університету ім.Ю.Федьковича та диплом Малого університету при Чернівецькому державному університеті.

 

 

Те, що в 1992—1997 роках В.Каськів навчався на філологічному факультеті Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова, а з 1998 року був аспірантом кафедри історії, Національний педагогічний університет ім.М.П. Драгоманова не підтверджує.

 

 

Натомість Чернівецький національний університет ім.Юрія Федьковича у відповідь на моє депутатське звернення повідомив, що 27.06.2005 року В. Каськів звернувся до них із заявою про видачу йому академічної довідки про навчання в Чернівецькому національному університеті в період з 1.08.1991 року по 11.12.1992 року. Таку довідку йому й видали 7.07.2005 року. Інших довідок Чернівецький національний університет В.Каськіву не видавав.

 

 

Йдемо далі. Наказом № 1103 від 22.09.2005 року Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова зараховує В.Каськіва студентом екстернату Інституту історичної освіти за спеціальністю “Педагогіка та методика середньої освіти. Історія” за ОКР “бакалавр”.

 

 

Однак, без здобуття ступеня “бакалавра”, наказом Педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова 20.12.2005 року, тобто вже через три місяці, В.Каськів переводиться на навчання за ОКР “спеціаліст” того ж учбового закладу. І — увага! — через два місяці — 2.02.2006 року відраховується зі складу студентів екстернату Інституту історичної освіти (спеціальність “історія”) у зв'язку з отриманням ОКР “спеціаліст” та закінченням вищого навчального закладу. 06.02. 2006 року він отримує диплом серії КВ № 28374721, ОКР “спеціаліст” за кваліфікацією “вчитель історії”.

 

 

Отримавши відповіді на свої звернення я майже повірив у надзвичайні здібності пана Владислава Каськіва. Адже як із довідкою про відрахування з університету за пиятику (що є майже “вовчим квитком”) можна за чотири місяця закінчити Національний педагогічний Університет ім.М.П Драгоманова, отримавши і ступінь “бакалавра” і ступінь “спеціаліста” водночас?

 

 

Мене взяв сумнів, що архівна довідка Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, пред'явлена В.Каськівим для навчання, є справжньою, а не підробленою під час переїзду з Чернівців до Києва. З огляду на те, що інших законних підстав для зарахування В.Каськіва до екстернату не було, я звернувся до Національного педагогічного університету ім.М.П. Драгоманова з проханням надіслати мені копію цієї довідки, яку В.Каськів надав 22.09.2005 року при вступі до вищого навчального закладу.

 

 

Відповідь мене вразила. Національний педагогічний університет ім.М.П. Драгоманова повідомив про порушення мною цілого ряду законів України і навіть про те, що я незаконно збираю персональні данні! Тому на мої звернення цей вуз у подальшому відповідати не буде!

 

 

Що тільки підтвердило мої підозри, що В.Каськів насправді не має вищої освіти. Отримання ним за півроку вищої освіти у формі екстернат “бакалавра” та “спеціаліста” абсолютно не відповідає Закону України “Про вищу освіту”.

 

 

Я направив звернення міністру освіти і науки України Дмитру Табачнику з проханням провести за даними фактами службове розслідування і, не захищаючи честь мундира, зробити неупереджені організаційні висновки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

15 Серпня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Павло Горбанський

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте