Новини | без цензури!

1/3

Каськів прокоментував заяву Москаля про вищу освіту

Прес-служба Голови Держінвестпроекту Владислава Каськіва надала "Свобода Слова в Україні" коментар стосовно заяви Геннадія Москаля про вищу освіту ("Голова Держінвестпроекту Каськів не має диплома?").

 

"Поширена інформація – суцільна брехня і перекручування фактів. Вважаю нижче своєї гідності спростовувати інформацію, яка є простим замовленням.

 

У цій ситуації мене лише дивують поважні ЗМІ, які не дотримуючись стандартів журналістської етики перед розміщенням матеріалів, не звертаються за коментарями, чим сприяють поширенню недостовірної інформації.

 

Не бачу змісту втягуватись у політичні інтриги, бо саме це є метою цих публікацій. Роль їх автора тут зрозуміла.

 

Інформація про освіту є у моїй біографії, яка розміщена на офіційному сайті Держінвестпроекту", - зазначив Владислав Каськів.

 

Крім того, прес-служба Голови Держінвестпроекту надала копії документів про вищу освіту:

Новый рисунок

Новый рисунок (1)

 

Нагадаємо, що народний депутат Геннадій Москаль («Батьківщина»), звинуватив голову  Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва у відсутності освіти.

 

 

 

 

Поділитись новиною:

15 Серпня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

гость |

20:05 31 Січня, 2014

 

 

(0)

Интересно,. какую аферу вместе с "кровосисей" он хотел "прокрутить", подписывая межгосударственное соглашение с тренером по лыжам?

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте