Новини | без цензури!

1/3

Як не помилитися при виборі «Гарячої путівки»?

Про те, як не помилитися при виборі «Гарячої путівки» та відпочити розказали у програмі «Приватний інтерес» на телеканалі «БТБ» заступник директора туристичної компанії Ольга Шугаєва та адвокат Діана Омельченко.

 

 

«Гаряча» путівка відрізняється від звичайної, насамперед, тим, що коштує на певну кількість відсотків менше. В залежності від сезону та самого курорту, це може бути ціна, зменшена на 50-70%. Фактично протягом всього року в туристичних фірмах з’являються пропозиції про «гарячі» тури.

 

Таку можливість може надати лише великий туроператор, який має змогу обслуговувати більшу кількість туристів, тобто замовляти більшу кількість місць у готелях, викупляти у авіа-перевізника блоки місць, і під час того як вони реалізують вже готовий продукт споживачам, в них виникають ситуації, коли залишається 1-3 місця у готелі, запропонувати туристу залишок від загальної кількості продуктів, які вони сформували, за вигідною ціною. З метою компенсації для себе фактичних понесених затрат, та реалізації продукції на вигідних засадах для споживача.

 

На жаль, на сьогоднішньому ринку, крім добросовісних туроператорів та турагенств, зустрічаються компанії, які пропонують псевдо тури. Вони організовують подорож туриста до країни за кордоном, проте, насправді, умови перебування туриста в тій країні не відповідає умовам, запропонованим туроператором. В такому випадку, щоб уникнути такої ситуації, туристу необхідно дуже уважно читати ті документи, які він підписує та укладає при замовленні даного туру. По-перше, це договір з туристом, у якому обов’язково повинні бути узгоджені всі істотні умови перебування (країна, місто, назва готелю, харчування, переліт, трансфер). По-друге, додаткові замовлені послуги (екскурсії).

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

15 Серпня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте