Новини | без цензури!

1/3

Цікавий приклад для наслідування

Тернопільська облрада припиняє будь-які контакти та співпрацю з облдержадміністрацією, та рекомендувала управлінню з експлуатації майна через борги розірвати договори оренди з ОДА.

 

Про це йдеться у заяві голови обласної ради Олексія Кайди, оприлюдненій на сайті облради.

 

«Обласна рада припиняє контакти і співпрацю з облдержадміністрацією, доки голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян та його заступники не задекларують своєї позиції щодо подій 3 липня у Верховній Раді», – зауважив О.Кайда.

 

Він закликав керівництво ОДА офіційно звернутися до Президента України Віктора Януковича із закликом не підписувати Закон «Про засади державної мовної політики» і не допустити конституційного перевороту в державі.

 

Також депутати планують розглянути питання створення виконкому облради і скасування рішення про делегування ОДА своїх повноважень.

 

Додатково депутати Тернопільської обласної ради рекомендували управлінню з експлуатації майнового комплексу облради через борги розірвати договори оренди з облдержадміністрацією та її управліннями.

 

Відповідне рішення було прийнято учора на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності.

 

 

Поділитись новиною:

05 Липня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте