Новини | без цензури!

1/3

Сімпліфікація – це просто, але дуже складно

5 липня у Відділі літератури та інформації з питань мистецтв бібліотеки Тімірязєва відкрилася персональна фотовиставка Сергія Крота.

 

Молодого митця фотографія захоплювала щоразу більше і більше. З 2007 року він став членом вінницького народного фотоклубу «Обрій». За ці роки був учасником і призером багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок і конкурсів.

Переглядаючи свої фото за останні чотири роки, митець помітив що найбільш знаних вистачить для перональної виставки. Люди з різних куточків України знають Сергія саме завдяки цим 33 світлинам. 

Чому сімпліфікація? Від англійського слова «simple», що означає простий. Проте, як стверджують його колеги, фотографії зовсім не прості, а наповнені сакральним змістом.

Постійний користувач бібліотеки, що відрекомендувався як Алекс прочитав спеціально для фото-митця вірш, а колеги потішили його та всіх присутніх схвальними відгуками.

Наприкінці відкриття на гостей чекав фуршет, а Сергій відкрив перед гостями свої плани на майбутнє, котрі виявились досить сімпліфікованими: «Фотографувати!»

Юля Данильченко

 

Поділитись новиною:

06 Липня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте