Новини | без цензури!

1/3

«Міжнародне спостереження за парламентськими виборами в Україні: очікування та прогнози»

10 липня о 10.30 в інформаційній агенції УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Міжнародне спостереження за парламентськими виборами в Україні: очікування та прогнози», організована Аналітичним Центром «Політика».

 

У прес-конференції візьмуть участь Микола Давидюк (АЦ «Політика), Олександр Черненко (Комітет виборців України), Кость Бондаренко (Інститут української політики).


У жвотні 2012 року на Україну чекають важливі вибори до українського парламенту, чесність яких має стати тестом для української влади на прихильність демократичним стандартам та її прагненням до Євроінтеграції. Вони будуть проходити по змішаній системі, останній раз у такому форматі вибори проходили 10-ть років тому. Враховуючи політичні зміни в Україні та світі, ситуацію що склалася, українське суспільство чекає приїзду значної кількості міжнародних спостерігачів, присутність яких завжди сприяла прозорості та вільності виборів.


На прес-конференції буде озвучено думки експертів та презентовано аналітичний звіт за підсумками  опитування провідних міжнародних організацій та представників іноземних держав щодо спостереження за виборами до українського парламенту у 2012.
Виступаючими буде оголошено реально можливу кількість  міжнародних спостерігачів на парламентських виборах в Україні та чіткі механізми роботи.


Також громадськості буде представлено порівняльний аналіз виборчих кампаній в Україні та Росії, з точки зору участі міжнародних спостерігачів.


Організатором даного експертного опитування являється Аналітичний центр «Політика», що створено групою експертів у 2011 році. Центр є незалежною неприбутковою самоврядною організацією. Місія Центру – аналіз політичних процесів у широкому значенні цього слова – як внутрішньої політики України, так і пов’язаних з політичним рівнем економічних процесів, а також міжнародних подій з точки зору інтересів України. Експерти Центру періодично публікують аналітичні записки, коментарі, статті, проводять політичні заходи.

 

Акредитація преси буде відбуватися на місці.

 Поділитись новиною:

09 Липня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020