Новини | без цензури!

1/3

В Україні завершено фінансування військових пенсій за вересень

В Україні повністю профінансовані військові пенсії за вересень. Про це повідомив директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики Микола Шамбір.

 

 

«За інформацією Пенсійного фонду України, фінансування вересневих пенсій військовослужбовців проведено у повному обсязі. На ці потреби було спрямовано  1 млрд. 432,8 млн. грн. Загалом же профінансовано 6,3 млрд. грн., що становить 30,6% від місячної потреби», - сказав він.

 

Таким чином, за словами Миколи Шамбіра, військові уже отримують пенсійні виплати у поштових відділеннях та відділеннях банків. Він нагадав, що відповідно до законодавства виплата пенсій щомісяця проводиться  у визначені  поденним календарним графіком дні виплат з 4 по 25 число.

 

«У вересні, так само як і у попередні місяці, фінансування та виплата пенсій відбуваються в повному обсязі та відповідно до встановленого поденного графіку, без затримок. Це питання перебуває на особливому контролі Міністра соціальної політики України Наталії Королевської», - наголосив він.

 

 

Поділитись новиною:

09 Вересня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте