Новини | без цензури!

1/3

Скільки коштує відкрити «збройний» бізнес?

В програмі «Я – приватний інвестор» на телеканалі «БТБ» розказали про те, як можна заробити на зброї легально.

 

 

 

Стріляння в тирі – бізнес рідкісний  і досить дорого вартісний. Зокрема, в Києві та області можливо нарахувати тільки до десяти таких закладів. За статистичними даними, в Україні є біля 70 тисяч власників вогнепальної зброї. Більшість з них – власники пістолетної зброї. 

 

Тир має стрілецьку галерею із вогневим рубежем, низку підсобних приміщень. Залежно від розмірів, тир дозволяє вести стрільбу на відстані від 10 до 300 м. він може бути відкритим або закритим.

 

Менш дешевим захопленням вважається страйкбол, де дозволяється стріляти в людей ластиковими кульками. Найбільш розповсюдженим є він серед молоді, адже вони можуть розвиватись стріляючи.  Цю гру придумали в Японії, де після війни заборонили використання будь-якої вогнепальної зброї.  Для тренування військових та солдат армії уряд винайшов інший спосіб: копії зброї з ластиковими кульками.

 

Експерт програми, керівник мережі магазині зі зброєю, Костянтин Нільга розповідає: «Громадянська зброя потрібна для спортивної, мисливської та розважальної стрільби, хоча в нашому законодавстві такого поняття не існує. Від військової така зброя відрізняється тим, що заборонений автоматичний вогонь, штучно обмежена відстань, на яку воно може стріляти, також штучно обмежено його габаритність».

 

Поділитись новиною:

17 Вересня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте