Новини | без цензури!

1/3

Виробництво дитячого харчування

В «Профільному інтересі» на телеканалі «БТБ» обговорили питання виробництва дитячого харчування в Україні.

 

 

Виробництво дитячого харчування в Україні за 2012 рік зросло, в середньому, на 20%, а в цьому році, майже на 46% До кінця року навряд чи варто чекати на значне збільшення виробництва, адже більша частина часу вже минула, тому що в нас лише в минулому році на ринку з’явилося два нових потужних виробника. В подальшому варто очікувати стабілізації на ринку виробництва дитячої продукції.

 

Зростання виробництва залежить не тільки від того що побудовані нові підприємства, але залежить, насамперед, від наших громадян та мам. На сьогодні це питання вирішується досить комплексно, і ті кошти які держава виплачує при народженні дитини відіграли дуже важливу роль. Головною причиною того, що показники виробництва дитячого харчування зросли, є збільшення доходів наших громадян. Якщо говорити про продукцію, то це здебільшого молочні продукти, деякі з яких вийшли в обіг в обсязі , що перевищує попередній в два рази. Це говорить про те, що ринок в Україні розвивається досить добре, адже є попит.

 

Найбільше почали споживати рідкі та пастоподібні кисломолочні продукти: йогурти, творожки, кефіри та інші. 

 

Урядом було розроблено концепцію виробництва дитячого харчування на 2012 – 2016 роки, що й пришвидшило темпи його виробництва та реалізації. При прийнятті нового податкового кодексу було внесено пільги для підприємств, що виробляють дитяче харчування: вони звільняються від оподаткування на прибуток, на додану вартість, не сплачують зборів при продажу продукції. 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

19 Вересня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте