Коментарі

Віталій |
13:18 19 Вересня, 2013
Приємно, що є такий народний депутат, який думає про людей!
Відповісти

Тата |
13:19 19 Вересня, 2013
Хороша ініатива. Коли моя мама після бабці переоформлювала на себе клапоть землі в селі, то думала, що плюне і покине цю справу. Нібито знаєш, що своє майно, а доводиться державі дарувати ні за що гроші. Дай Бог, щоб цю норму наші можновладіці прийняли.
Відповісти

Антон |
13:23 19 Вересня, 2013
Народні депутати не всі дбають про своїх виборців,захищаючи свої власні інтереси. Як виняток, є серед них такі,які постійно зустрічаються із виборцями,надають їм посильну допомогу,і вносять на розгляд Верховної Ради України законопроекти, які б захищали інтереси простих людей.
Відповісти

Яків |
13:27 19 Вересня, 2013
Ура!!!!! Нарешті, хоть хтось думає та дбає про людей, особливо про селян. Це дійсно проблема і було б добре знайшовши їй вихід. і щодо плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру і щодо спадщини.
Відповісти

Vlad |
13:42 19 Вересня, 2013
Все таки є люди у Верховній раді, які переймаються гострими проблемами простих людей, тому що на сьогоднішній день, при нинішніх зарплатах та пенсіях, стало неможливим оформити спадщину, тому що ціни нереально високі, але є надія що зняття плати за внесення нерухомості до державного кадастру дасть можливість людей швидше і дешевше оформляти документи на спадщину
Відповісти

Віталій |
13:46 19 Вересня, 2013
Оце мудре рішення! Для міста з цим законом можна ще було б змиритись, але для села- це абсурд. Видно, що Григорій Калетнік буває на своєму окрузі та знає всі болючі проблеми своїх виборців і вирішує їх як тільки зявляється найближка нагода.
Відповісти

Арсен |
14:45 19 Вересня, 2013
Якби всі депутати, незалежно від політичних поглядів, так дбали за своїх виборців, не на словах, а на ділі, тому той депутат, який буває та спілкується на окрузі з виборцями, знає їхні проблеми й намагається їх вирішити на законодавчому рівні з прийняттям даного законопроекту ті хто оформляє нерухомість, понесуть значно менші витрати на виготовлення документації.
Відповісти

Алік |
15:09 19 Вересня, 2013
Депутат, який живе проблемами виборців, заслуговує шану та повагу від них, а вони в свою чергу завжди знають і поважають його за добрі справи та починання.
Відповісти

Аня |
16:05 19 Вересня, 2013
Дійсно, це ж уже абсурд, що хата в селі коштує 2 тис. грн., а переоформити мало того, що її потрібно оббігати всі інстанції і це дуже довго, а для старших людей це взагалі проблема, так ж вартість переоформлення подекуди коштує дорожче ніж хата. Хоть хтось підмітив цю проблему. Видно, що Калетнік буває у селах і цікавиться життям простих селян.
Відповісти

Валентин |
16:22 19 Вересня, 2013
Ось і результат постійної роботи на окрузі, помітно що нардеп цікавиться проблемами людей. Думаю, що цей законопроект полегшить життя не одному українцю.
Відповісти

Альона |
18:55 19 Вересня, 2013
Так, моя знайома, яка мешкає в селі, бідкалася, що оформити спадщину їй дорожче, ніж вона коштує. Дійсно, абсурдна ситуація. Й добре, що це питання буде внесено на розгляд у Верховній Раді. Лишень, аби цю пропозицію підтримали інші депутати...
Відповісти

Елена |
19:13 19 Вересня, 2013
Молодець! Хоть хтось нагадав про простий люд...
Відповісти

Аліна |
19:14 19 Вересня, 2013
На решті - ця проблема буде вирішена, адже це справді це така дурня з цими переоформленнями.
Відповісти

Леся |
20:08 19 Вересня, 2013
Переоформлення - це добра копійка, добре, що є такі депутати, які справді дбають за людей.
Відповісти

Оксана |
20:11 19 Вересня, 2013
оце я розумію - Депутат!..який справді думає про свій народ, а не про себе та свою на живу, як більшість у нас!!!
Відповісти

Зоряна |
20:14 19 Вересня, 2013
Ну хто там ще зводить наклепи на сім'ю Калетніків?...хто таке ще робить з Депутатів???
Відповісти

Зоя |
20:17 19 Вересня, 2013
Та зараз ж лише придумають такі закони, щоб здерти з народу гроші ніби в державну казну, тільки в де-кого та державна казна чомусь у власному гаманці!!!
Відповісти

Ярослав |
20:18 19 Вересня, 2013
Калетнік молодець! Поважаю його! Потрібно справді повідмінювати половину тих законів!
Відповісти

Kseniy |
20:49 19 Вересня, 2013
Дійсно зараз дуже багато волокіти з переоформленням спадщини. Іноді та хатина в селі навіть не варта таких зусиль, бо хто ж сільських жителів буде брати дозвіл, щоб щось змінити у своїй же хаті. Це ж абсурд. Більшість і не знає про такі закони. Те ж саме стосується і внесення відомостей до Державного земельного кадастру. За що платити? Хочеться вірити. що ініційовані нардепом законопроекти будуть прийняті. Це піде на користь людям.
Відповісти

Іринка |
21:02 19 Вересня, 2013
Це ще раз є доказом, що не всі депутати просто "відсижують" сесії, а є й такі, яким небайдужа людська доля.
Відповісти

оля |
13:22 20 Вересня, 2013
Нарешті хоть хтось із депутатів думає не тільки про себе та свої статки, а про простих людей!!!
Відповісти

Антоніна |
14:38 20 Вересня, 2013
Хоч хтось розробляє законопроекти, які спрямовані на покращення життя людей.І було б добре, якби даний законопроект підтримали.
Відповісти

Наталія |
08:13 21 Вересня, 2013
Більше двадцяти років стоїть в селі наша хата, яку ми с сестрою час від часу навідуємо. Начебто, й наша вона, і не наша. Не знаю, чи житиме хтось із нашої родини у майже безлюдному селі, але й покидати напризволяще дім, де живуть спогади про дитинство, не хочеться. Не переоформляли документи, бо один папірець коштує дорожче, аніж уся хата. Дай Боже мудрості усім посадовцям, хто вирішуватиме це питання.
Відповісти

Петро |
08:18 21 Вересня, 2013
Якщо спадщину можна буде безкоштовно переоформити, то й городи по селах бур’янами заростати не будуть, бо спадкоємці зможуть розпоряджатися майном, як власники. А то виходить, що й сам не гам, і другому не дам.
Відповісти

Наталія |
09:50 21 Вересня, 2013
Спасибі народному депутату, який проблеми своїх виборців знає. Мало таких. Хоч би підтримали його ініціативу у ВР, бо вже чотири роки не оформляю документи на хатину в селі, що від батьків залишилася. Город садимо, а хата від самотності валиться. У сільраді кажуть, що потрібні великі кошти, аби вона перейшла нам у спадок. А де ж їх набрати, як дітей на ноги треба ставити?
Відповісти

Кристина |
11:21 22 Вересня, 2013
Часто депутати так працюють, що окрім примноження своїх статків, ні про що не турбуються. Для більшості з них головне завдання - потрапити до ВР. Побачимо, хто підтримає ініціативу нардепа, який намагається вирішити проблеми своїх виборців, що довірили йому свою долю.
Відповісти

ірина |
11:26 22 Вересня, 2013
Щиро вірю в те , що даний проект буде підтримано та затверджено . Тому що на сьогодні для пересічного громадянина з мінімальною пенсією або ж зарплатою є великою проблемою оформлення документів спадкового майна чи землі.
Відповісти

анастасія |
11:31 22 Вересня, 2013
Від нардепа Г.Калетніка ініціювання затвердження даного законопроекту є вагомою практичною допомогою звичайним людям.
Відповісти

nyta |
14:39 23 Вересня, 2013
Дане питання є важливим для простого народу. Г.М. Калетнік - саме такий політик,який прислухається до людей, вирішує дійсно потрібні питання.
Відповісти

Всеволод |
16:16 23 Вересня, 2013
Зараз і кроку не зробиш - там мито, там пеня, там податок. При цьому всі забувають, що на утримання чиновників ми платимо й до цього декілька разів. Тому той факт, що Калетник хоче скасувати цей платіж є безумовно позитивним
Відповісти

Христинка |
15:09 24 Вересня, 2013
Дуже добре, що Калетнік підняв це питання. Адже, як правило, приймаючи подібні закони, депутати зовсім не думають про селян.
Відповісти

Юлія |
15:12 24 Вересня, 2013
Якби отак частіше звертали увагу на особливості і потреби сільського життя, то може і не довели село до такого занепаду. А так звикли жити в достатку і думають, що всім так живеться!
Відповісти

Юрій |
15:14 24 Вересня, 2013
Радує, що хоч і одиниці, проте є такі депутати, які думають про простий народ!
Відповісти

Ксенія |
21:13 26 Вересня, 2013
Якби усі депутати так працювали як Григорій Миколайович, то Україна вийшла б на новий рівень розвитку і досягла досить високих результів! А все тому, що він спілкується з народом, прислухається до нього, вивчає дійсно актуальні проблеми українських громадян, приділяє велику увагу сільському населенню, так як села зараз просто масово занепадають.Надіємось, що з таким депутатом нас нарешті чекає світле майбутнє!
Відповісти

Маріанна |
18:17 28 Вересня, 2013
Таких рішень має бути якомога більше, адже селяни на це заслуговують. В них і так багато проблем, які потребують щоденного вирішення. Було б добре, якби в ВР цей проект знайшов підтримку, адже селяни на це заслуговують!
Відповісти

Ліна |
18:21 28 Вересня, 2013
Видно, що цей депутат часто відвідує округ, адже знає злободенні питання, які такі для нас важливі
Відповісти

Світлана |
13:06 28 Жовтня, 2013
Приємно бачити, що не всі депутати лише на словах готові гори звернути!!! є винятки котрі не забувають про звичайних людей і щось роблять для того, аби хоч трішки покращити життя українців!
Відповісти
сергій |
13:11 19 Вересня, 2013
(+1)
Хоть хтось думає про людей і робить для людей, а не захищає виключно свої інтереси, як це робить більшість народних обранців.
Відповісти