Новини | без цензури!

1/3

«Свободівці» викурювали людей сльозогінним газом!

23 вересня 2013 року в Кам’янці-Подільському Хмельницької області відбулася зустріч з народними депутатами України від ВО «Свобода» Іриною Фаріон, Ігорем Сабієм та Олександром Мирним. Ще до початку зустрічі біля міського Будинку культури зібралось близько 300 жителів міста. «Свободівці», які стояли на дверях, не пускали кам’янчан всередину, аргументуючи тим, що ці люди «зв’язані з Партією Регіонів».

 

 

Представники ВО «Свобода» заблокували двері і не реагували на прохання мешканців міста впустити їх у середину на зустріч з народними обранцями. В якийсь момент, не витримуючи тиску тих, хто хотіли потрапити в зал, вони відчинили двері й атакували бажаючих зустрітись із народними депутатами сльозогінним газом. У залі виникла паніка, люди, кашляючи та плачучи, почали вибігати на вулицю.

 

Цікавим є той факт, що представники ВО «Свобода» заздалегідь зайняли місця в передній частині залу, тому від сльозогінного газу постраждали лише пересічні кам’янчани, які прийшли на зустріч із депутатами.

 

Біля виходу стояли представники тієї ж ВО «Свобода», які не випускали людей та кричали, що це провокація, і ніякого сльозогінного газу немає.

 

Побачивши, що люди зібралися біля дверей з наміром вийти, Ірина Фаріон вигукнула їм вслід: «Ось бачите, як виходить сморід із цієї зали».

 

Після такої фрази «свободівці» відчинили двері, і половина людей вийшла на вулицю, де продовжувався мітинг, тривали провокації.

 

Найголовніше, що у цей час на другому поверсі Будинку культури проходила репетиція танцювального колективу. Відчувши запах газу, діти в паніці вибігали з приміщення. Двох дівчаток карета швидкої допомоги доправила до лікарні.

 

Варто зазначити, що ще до початку зустрічі на офіційному сайті ВО «Свобода» було розміщено повідомлення про можливі провокації. Зустріч із народними депутатами ще не закінчилась, а на офіційному сайті ВО «Свобода» вже з’явилась інформація про провокацію в Кам’янці-Подільському, начебто організовану ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ.

 

Дії такого типу вже не вперше застосовувались організаторами заходу. Подібні випадки були зафіксовані у Львові та Одесі.

 

Джерело: Прес-служба Партії Регіонів

 

 

 

Поділитись новиною:

25 Вересня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Партії Регіонів

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020