Новини | без цензури!

1/3

Правила поводження з візами

Експерти розповіли про правила поводження з візами в програмі «Приватний інтерес» на телеканалі «БТБ».

 

 

Згідно з громадськими опитуваннями, дійсно існують відмінності в видачі шенгенської візи в різних консульствах. Те ж саме стосується застосування шенгенських віз, коли людина вже перетнула кордон, адже існують випадки коли людина з, наприклад, польською бізнес-візою має проблеми на території, наприклад, Німеччини. Важливо не просто отримати шенгенівську візу, але й вміти її правильно використовувати.

 

Проблеми з отриманою візою можуть виникнути через те, що громадяни не дотримуються правила єдиного в’їзду, яке  не прописане у візовому кодексі, проте є важливим для консульських установ. На прикладі це означає, що якщо ви отримали польську візу, то ви мусите перетнути кордон з Польщею, використати візу за призначенням, а вже потім, за потреби і можливості, перетинати кордон інших країн шенгенської зони.

 

Найкраще видають українцям візи консульства Греції, Польщі, Литви, Словаччина, а найгірше – Франція, Голландія, Німеччина, Данія, Бельгія, Швеція, тобто розвинені країни. Це може бути обумовлено тим, що українці вже в великій кількості виїхали до розвинених країн на заробітки, тому доступ туди обмежені.

 

Секрети отримання віз мають «туристичні держави», які заробляють кошти на туризмі. Найкраще звертатись за видачею віз до посольств тоді, коли триває пік їх сезонної роботи.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

26 Вересня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте