Новини | без цензури!

1/3

Паспорт соціальних потреб дасть можливість забезпечити кожного ветерана індивідуальною турботою

Мінсоцполітики завершило підготовчу роботу зі створення Паспорту соціальних потреб ветерана. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування Територіального центру соціального обслуговування в Києві, повідомила прес-служба Міністерства.

 

 

«Мінсоцполітики завершило підготовчу роботу зі створення Паспорту соціальних потреб ветерана. Такий паспорт дозволить нам до копійки прорахувати всі необхідні витрати і закласти їх у державний і місцеві бюджети. Знаючи, чого потребує кожен ветеран, ми зможемо повністю забезпечити його всіма необхідними послугами» , - сказала Наталія Королевська.

 

Вона уточнила, що в такому паспорті буде міститися повна інформація щодо кожного ветерана - від місця проживання до індивідуальних потреб у матеріальній допомозі та соціальних послугах. У паспорті будуть дані про всі пільги та субсидії для кожного ветерана, а також про відповідальних за їх надання.

 

«За допомогою цього паспорта ми зможемо визначити обсяг ресурсів, необхідних для кожного ветерана - на ремонт житла, лікування та медикаменти, забезпечення технічними засобами», - сказала вона.

 

За її словами, втілюватимуть у життя цей проект соціальні працівники територіальних центрів. І саме від них залежатиме, наскільки якісну послугу отримає кожен ветеран, наскільки приємно йому буде відчути індивідуальний підхід та турботу.

 

«Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана. Літні люди потребують особливої турботи та уваги з боку держави та суспільства. У першу чергу це стосується людей, які за волею долі проживають у державних пансіонатах, а не вдома в колі рідних. Кожен з працівників територіального центру повинен дуже відповідально підійти як до складання паспорта кожного ветерана, так і до подальшої турботи про тих, хто, ризикуючи життям, захищав нашу Вітчизну», - сказала Міністр.

 

 

Поділитись новиною:

01 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020