Новини | без цензури!

1/3

Депутат Бубик намагається захистити жителів сільської місцевості від насідків видобування нафти та газу

Юрій Бублик у програмі "Вихідний народного депутата" коментує ситуацію щодо видобутку нафти та газу у Гадяцькому та Лохвицькому районах Полтавської області.

 

 

До громадської приймальні народного депутата Ігоря Бублика досить часто надходять скарги стосовно того, що вони мають свої ж помешкання поруч з родовищами, що завдає їм немало клопоту.

 

«Останнім часом багато звернень надходить від жителів Лохвицького та Гадяцького ройонів на предмет неналежного влаштування та утримання нафтогазових свердловин. Люди скаржаться на те, що проходить втравлювання газу, його спалюють і цей неприємний запах смердить на селище», - каже пан Юрій.

 

Звернення різного характеру надходять вже півроку, і щодо забруднень, і щодо викидів, і щодо неналежного облаштування свердловин.

 

Місцеві жителі розповідають про постійний сморід, їдкий дим та гар. Вони скаржаться на погану екологію. Особливо не пощастило тим, хто живе в «низах», біля самих родовищ. Проте, слава Богу, в криницях збережена хороша вода, але не всюди.

 

Село пустіє, а люди звідси тікають. Ті, хто залишається, роблять це з безвиході. Навіть пташки повідлітали, а замість них прилетіли якість похмурі та хижі.

 

Коли ж Бублик зателефонував до директора цього «промислового видобутку», то останній запевнив його в цілковитій законності і безпечності всього що відбувалося.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

02 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
21 Лютого, 2022
(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020