Новини | без цензури!

1/3

Путівник, який супроводжуватиме у бізнесі

Відповіді на актуальні питання та кваліфіковані роз’яснення представники бізнесу зможуть відшукати у оновленому виданні „Вісник” Міністерства доходів і зборів України. Про це повідомив заступник начальника ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Р.В. Бурсов.

 

 

Для ефективного ведення бізнесу, дуже важливим є те, щоб підприємці могли швидко орієнтуватись у сучасному потоці інформації. Мали можливість відстежувати останні зміни у Законодавчій базі України та останні новини світу. У цьому вам допомагатиме „довідник – путівник” податкової та митної справи. 

 

Оновлене видання „Вісник” Міністерства Доходів і зборів України допоможе вам ознайомитись із останніми змінами у податковому та митному кодексах України. Кожен з вас зможе знайти для себе цікавий та корисний матеріал, починаючи від найактуальнішого – ЄСВ і закінчуючи проектами, які лише найближчим часом Уряд планує впровадити до існуючого законодавства. 

 

Команда, яка створює цей журнал, працює виключно на якісний результат. У  цьому може переконатись не лише бізнесмен, а й пересічний громадянин. Зміст видання досить різноманітний. Тут вам і статті щодо особливостей в оподаткуванні, у порівнянні із країнами ЄС, і роз’яснення ситуацій, з якими кожного дня зіштовхуються провідні спеціалісти податкової та самі платники податків. Більш того, для повної зручності громадян, журнал виходить українською та російською мовами. 

 

Отже, зателефонувавши до Філії ДП „Сервісно-видавничий центр Міндоходів України” за телефонами 425-92-61, 462-57-54, 462-57-55, ви можете здійснити передплату на вказаний журнал. Передплатний індекс журналу – 22599 (україномовне видання), 22600 (російською мовою).

 

 

 

 

Поділитись новиною:

02 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте