Новини | без цензури!

1/3

Чечетов розказав, як опозиція підставила Яценюка

Голову фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка підставили соратники по опозиції Віталій Кличко та Олег Тягнибок, які не прийшли під стіни Київської міської ради на мітинг прихильників опозиційних сил. Про це в ефірі «ТВі» заявив народний депутат (Партія регіонів) Михайло Чечетов.

 

«Я хочу зробити комплімент тим людям – Кличку, Олегу Тягнибоку, Порошенку... Вони не прийшли. Чому не прийшли? Вони розумні люди, вони не хотіли бруднитися в політичному бруді», – сказав пан Чечетов.

 

 

За його словами, Віталію Кличку зараз немає сенсу «бруднитися» на подібних акціях, оскільки він «вже висунув себе єдиним кандидатом від опозиції». «І вони просто підставили Арсенія Яценюка. А тому діватися нікуди. Кличко його засунув своїм висуненням туди, де Макар телят не пас. І Яценюк змушений то у вікно лізти, то сюди йти», – вважає регіонал.

 

 

«А чому Тягнибок не пішов? Тому що Тягнибоку після того, як вони євреїв назвали жидами, нормальні люди в Європі руки не подають. А тепер, щоб відмити своє європейське обличчя, Тягнибок не захотів вдруге забруднитися ще в багнюці... І він не прийшов – молодець», – додав він.

 

 

Зазначимо, що на даний момент Віталій Кличко перебуває в Москві, де підтримує свого брата Володимира перед його боєм з Олександром Повєткіним.

 

 

Олег Тягнибок був відсутній на акції під Київрадою через поїздку до Вільнюса, де він зустрічався з президентом Литви Далею Грібаускайте, спікером місцевого парламенту Відасом Гедвіласом та представниками партії «Союз Вітчизни – Литовські християнські демократи».

 

 

Нагадаємо, Арсеній Яценюк провів під будівлею Київради збори територіальних громад Києва. Він виніс на розгляд зборів рішення про звернення до міжнародних організацій про визнання нелегітимним цього складу Київради. «Ці рішення ми передамо Віктору Януковичу і додатково озвучимо їх у стінах Верховної Ради», – зазначив пан Яценюк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

03 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте