Новини | без цензури!

1/3

Joy Fest: карнавал у центрі Києва, італійсько-грузинські пристрасті та фотовиставка сценічних образів Безрукова та Гафта

11-13 жовтня у столиці вперше відбудеться Міжнародний фестиваль народних театрів та аматорського мистецтва (фестиваль радості) Joy Fest. Ініціативні аматори з України та ззакордону покажуть плоди своєї творчості: вистави, живопис й фотографії.

 

Вже найближчими вихідними кияни та гості міста зможуть відвідати фестиваль, в якому беруть участь не професійні театральні колективи, дипломовані художники та фотографи, а пересічні громадяни з різних країн та різних міст України: лікарі, продавці, вчителі, підприємці, програмісти, студенти, рекламщики, художники, дизайнери... Люди різних професій, віку й національностей зберуться в Києві, щоб представити в рамках Joy Fest результат своєї багаторічної творчості. Адже мистецтво для них давно стало набагато більше, ніж просто хобі. Ці люди віддають своїй улюбленій справі всю душу, весь вільний час й ентузіазм, постійно займаються саморозвитком і самовдосконаленням.

 

"Для нас, як для організаторів, було важливо надати статус міжнародного фестивалю, - розповідає ідеолог і спонсор Joy Fest Дмитро Поліщук. - Тому за допомогою Міжнародної асоціації аматорських театрів ми проінформували про наш фестиваль світову театральну громадськість. Після цього ми отримали від зарубіжних театрів досить багато заявок. Проте фестиваль триватиме тільки три дні, тому всі колективи в цьому році запросити, на жаль, не вдалося. 11-13 жовтня для киян і гостей столиці виступатимуть театральні трупи з Грузії, Італії і Румунії. Українські народні театри представлять колективи з Кам'янець-Подільського, Хмельницького, Харкова, а також кілька столичних труп".

 

Организатори відмічають, що для програми фестивалю JoyFest вони спеціально відібрали такі вистави, які, з одного боку, змушують глядачів замислитися, з іншого - максимально несуть позитивну енергетику театру. Таким чином, организатори воліють зацікавити глядачів цим найдавнішим видом мистецтва та залучити їх до фестивального-театрального руху.

 

Виставка живопису та фотографії скомпонована з робіт аматорів з Києва. Серед художніх робіт переважають пейзажі та натюрморти, серед фоторобіт - портрети та урбаністичні пейзажі.

 

У п'ятницю крім презентації аматорських робіт відбудеться відкриття персональної фотовиставки театрально-концертної тематики фотокореспондента газети "Сегодня" Сергія Ніколаєва, а також презентація авторської колекції карнавальних масок Інни Гончарової. Після цього учасники Joy Fest у карнавальних костюмах спустяться до метро й проїдуться від місця проведення фестивалю до центру міста, запрошуючи городян розділити їх любов до мистецтва та приєднатися до фестивального руху.

 

Адреса Joy Fest: Голосевский проспект, 22 (навпроти Центрального автовокзалу; станція метро "Деміївська"). ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ!!! Додаткова інфо: 063-450-47-46

 

ПРОГРАМА Joy Fest:

 

11.10 (п'ятниця)

 

11.00 - офіційне відкриття фестивалю

 

11.15 - комедія положень "Граємо в дружне сімейство або гарнір по-французьки" у виконанні Народного аматорського театру "Тандем" (Кам'янець-Подільський, Україна)

 

13.30 - вистава "Вільні метелики любові" у виконанні Народного молодіжного театру "Дзеркало Всесвіту" (Хмельницький, Україна)

 

17.30-19.30 - відкриття виставки художників і фотографів-аматорів "Відкрий мистецтво у собі" та персональної виставки фотографа газети "Сегодня" Сергія Ніколаєва; презентація авторських карнавальних масок Інни Гончарової; карнавальна хода в стилі венеціанської комедії Дель Арте.

 

12.10 (субота)

 

9.30 - дитяча вистава "Бременські музиканти" у виконанні благодійного аматорського театру "Місто сонця" (Київ, Україна)

 

12.00 - комедія "Танго" виконанні Молодіжного театру "COMPAGNIA DEI GIOVANI" (Тренто, Італія)

 

14.30 - сучасна комедія "Давайте займемося сексом" у виконанні театру-студії "Сплеш" (Київ, Україна)

 

17.30 - лірична комедія "Безіменна зірка" у виконанні Муніципального театру "TRAIAN GROZAVESCU" (Лугож, Румунія)

 

19.30 - легендарна трагікомедія "Той самий Мюнхгаузен" у виконанні Театру "Маскам Рад" (Київ, Україна)

 

13.10 (неділя)

 

10.30 - драма "Голгофа" у виконанні Народного студентського театру Національного педагогічного університету ім. Драгоманова "Вавилон" (Київ, Україна)

 

16.30 - вистава "Інша людина" у виконанні театральної студії PROтеатр (Харків, Україна)

 

18.00 - гумористична пантоміма у виконанні Театру "Skhveni" (Тбілісі, Грузія)

 
 
 

Поділитись новиною:

07 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020