Новини | без цензури!

1/3

14 жовтня в Києві відбудеться вистава «Чорна рілля»

Напередодні великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, особливе значення цього свята в новітню історію нашого народу є те, що саме на цей день припадає створення легендарної Української Повстанської Армії (УПА) – спадкоємниці Українського Козацтва, відбудеться вистава «Чорна рілля» 14 жовтня 2013 року у приміщенні будинку вчених НАНУ, за адресою: м. Київ, вул.Володимирська,45-а. Початок вистави о 19.00, повідомила адміністрація театру української традиції «Дзеркало»..

 

«Чорна рілля. Любов і Смерть Степана Бандери» – це трагедія на одну дію про останній день життя і загибель провідника українських визвольних змагань. Використовуючи суто театральні засоби автор створює ситуацію, де герой п’єси зустрічається зі своїм убивцею за декілька годин до трагічної смерті. Кат і жертва – Богдан Старшинський і Степан Бандера спілкуються приязно і невимушено, розмовляючи про любов і ненависть, життя та смерть, жертовність і зраду.         

 

Театр української традиції «Дзеркало» є єдиним українським драматичним театром в Дніпровському районі міста Києва і служить  оазою  надії в час загальної депресії. Наші глядачі це молодь – студенти, учні, які будуть відбудовувати з руїни Україну. 

         

Відродження духовного спадку рідного народу, втілення етнічних та фольклорних образів у музично-драматичних виставах – є основним напрямком театру української традиції «Дзеркало».

 

Контакти: (044) 568-98-40 

 

Вартість квитків -  від 40 до 70 грн. 

 
 
 

Поділитись новиною:

09 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте