Новини | без цензури!

1/3

11 жовтня розпочнеться акція «Захисти своє право на захист! Ганебним законопроектам «Про прокуратуру» – «Ні»!»

11 жовтня 2013 року о 12:00 біля Верховної Ради України розпочнеться акція «Захисти своє право на захист! Ганебним законопроектам «Про прокуратуру» – «Ні»!», повідомила громадянська кампанія «Форум порятунку Києва». 

 

Учасники акції встановлять біля Верховної Ради України труну, в якому депутати ховають «Право на захист». Громадські активісти вимагають відхилити комерційні законопроекти «Про прокуратуру», підготовлені нардепами – лобістами будівельного бізнесу (законопроект № 0886) і радником Президента Андрієм Портновим.

 

Новий законопроект забороняє громадянам проводити мирні акції під всіма прокуратурами. Передбачається заборонити громадянам звертатися до органів прокуратури зі скаргами. Прокурори позбавляються обов’язку зупиняти та опротестовувати незаконні рішення місцевих рад та мерів, міністрів та інших чиновників, комерційних компаній. Протиправно у прокуратури забирається функція загального нагляду за додержанням законності та правопорядку, але при цьому загальний нагляд жодній державній структурі не передається.

 

Таким чином, громадяни залишаються повністю беззахисним перед свавіллям хижацьких забудовників, що винищують ліси, парки, сквери, прибудинкові території, власників алкогольних і тютюнових ларьків, порушників трудового законодавства, рейдерів, шахраїв різного штибу. Забудовники-лобісти хочуть заборонити навіть прокурорську перевірку незаконних забудов.

 

Знищення у прокуратури функції загального нагляду робиться виключно в інтересах комерційних структур, щоб органи прокуратури не заважали комерсантам порушувати закони і зневажати права і свободи громадян. Ці законопроекти забирають права не у прокурорів, а у простих громадян, яких штовхачі злочинного бізнесу позбавляють права на захист.

 

Організатор акції – громадянська кампанія «Форум порятунку Києва». (вул. Грушевського, 18/2).

 

 

Поділитись новиною:

10 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте