Новини | без цензури!

1/3

Чи можна буде вилікувати рак. Прогнози вчених

Вражаюча статистика, «ляпи» лікарів та можливо винайдені ліки від раку, все це турбує Україну та світ.

 

Статистика в світі говорить про те, що за останні 100 років за рівнем захворюваності та смертності в світі онкопатологія перемістилася з десятого місця на друге. Крім того, як стверджує ВООЗ, смертність від раку до 2030 року зросте на 45%, в порівнянні з рівнем 2007 року.

Стосовно України, то щорічно понад 160 тис. чоловік дізнаються, що вони онкохворі.

Ризик розвитку онкологічних захворювань становить 27,7% для чоловіків і 18,5% для жінок. Ці злоякісні новоутворення вражають в Україні кожного четвертого чоловіка і кожну шосту жінку.

 

Крім того, за розрахунками фахівців, до 2020 року кількість вперше захворілих на рак в Україні перевищить 200 тис., повідомляє «ПотокUA». 

 

Тому вчені в усьому світі з дня в день покладають всі сили на винайдення ліків, які б рятували людей від такої чуми, задля того, щоб населення світу було здоровим.

 

Адже, існує багато випадків, коли лікарі чи через неуважність, чи через брак знань по цій небезпечній хворобі не могли вчасно її вирахувати та вилікувати. Недавно була зафіксована ситуація, що сталася в англійській сім'ї з Дорсета з їх чотирирічною донечкою, коли 20 лікарів не змогли відрізнити родимку від раку. Дитина вижила, адже онкологи встигли в самий останній момент, проте  вона перебуває у важкому стані. 

 

На сьогоднішній день, викладені матеріали на сайті Medikforum.ru, заспокоюють не тільки українців, а і всіх людей в світі, адже повідомляється, що вчені з Єльського університету (США) створили "розумну бомбу" проти раку. Їх ліки, здатні одночасно не тільки руйнувати ракові пухлини, а й активізувати імунну систему. 

 

Секрет в тому, що крихітні сфери під назвою наноліпогелі застряють в кровоносних судинах пухлини, щоб розпочати випускати в них ліки, у той же час ці сфери виділяють білок, який змушує власну захисну систему організму працювати більш ефективно.

 

Зазначається, що вчені вже випробували наноліпогелі на мишах, які страждають від найбільш небезпечного різновиду раку шкіри злоякісної меланоми, яка встигла дати метастази в легені.

 

Отже, такі ліки суттєво уповільнюють ріст пухлин, одночасно збільшуючи виживаність серед гризунів. 

 

Наразі потрібно тільки надіятись, що цей винахід спрацює і на людях. Проте коли це буде і чи, дійсно вчені з Єльського університету зробили прорив у науці не відомо. Як завжди, треба надіятись на краще!

 

Поділитись новиною:

17 Липня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Тетяна Марченко

Коментарі

Ім′я не вказано |

17:33 17 Липня, 2012

 

 

(+1)

відмінити б на років 10 вибори, парлямент наш задрипаний розпустити, а гроші спрямувати на порятунок людей, розвиток науки. було б добре!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020