Новини | без цензури!

1/3

Україна та Китай налагоджують співпрацю у сфері кіно

З 16 по 19 жовтня 2013 відбувся офіційний візит української делегації на чолі з народним депутатом України Віктором Януковичем до Китайської Народної Республіки.

 

 

Під час візиту українська сторона зустрілися з представниками державної влади КНР, керівниками державних кінокомпаній та іншими учасниками китайського кіноринку. Основними темами діалогу стали питання спільного кіновиробництва та дистрибуції українських фільмів на території Китаю.

 

 

За підсумками зустрічі між Україною та Китаєм був підписаний Меморандум про співробітництво у сфері кінематографії: "Щиро радий, що в рамках робочих зустрічей вдалося досягти взаєморозуміння між Державним агентством України з питань кіно та Головним управлінням преси, публікацій, радіо, кіно та телебачення Китаю. В результаті, було підписано Меморандум між нашими країнами про співробітництво та взаємну допомогу", - прокоментував народний депутат України, Віктор Янукович.

 

 

За словами політика, дана угода принесе користь обом країнам і поліпшить відносини між Україною та Китаєм: "Впевнений, наші країни можуть багато чому навчитися одна в одної. У цьому контексті співпраця в рамках кіновиробництва - ще один крок до кращого взаєморозуміння між Україною та Китаєм. Кіно - одне з найбільш ефективних засобів цивільної дипломатії, воно стирає кордони й допомагає жителям з різних кінців світу ставати ближче один до одного та знаходити спільну мову. Сподіваюся, що підписання Меморандуму прискорить ці процеси!", - заявив Віктор Янукович.

 

 

Парафування Меморандуму дозволить у майбутньому підписати двосторонню міжурядову угоду, яка поглибить співпрацю України та Китаю в рамках кіноіндустрії.

 

 

  

Поділитись новиною:

21 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте