Новини | без цензури!

1/3

Україна та Китай налагоджують співпрацю у сфері кіно

З 16 по 19 жовтня 2013 відбувся офіційний візит української делегації на чолі з народним депутатом України Віктором Януковичем до Китайської Народної Республіки.

 

 

Під час візиту українська сторона зустрілися з представниками державної влади КНР, керівниками державних кінокомпаній та іншими учасниками китайського кіноринку. Основними темами діалогу стали питання спільного кіновиробництва та дистрибуції українських фільмів на території Китаю.

 

 

За підсумками зустрічі між Україною та Китаєм був підписаний Меморандум про співробітництво у сфері кінематографії: "Щиро радий, що в рамках робочих зустрічей вдалося досягти взаєморозуміння між Державним агентством України з питань кіно та Головним управлінням преси, публікацій, радіо, кіно та телебачення Китаю. В результаті, було підписано Меморандум між нашими країнами про співробітництво та взаємну допомогу", - прокоментував народний депутат України, Віктор Янукович.

 

 

За словами політика, дана угода принесе користь обом країнам і поліпшить відносини між Україною та Китаєм: "Впевнений, наші країни можуть багато чому навчитися одна в одної. У цьому контексті співпраця в рамках кіновиробництва - ще один крок до кращого взаєморозуміння між Україною та Китаєм. Кіно - одне з найбільш ефективних засобів цивільної дипломатії, воно стирає кордони й допомагає жителям з різних кінців світу ставати ближче один до одного та знаходити спільну мову. Сподіваюся, що підписання Меморандуму прискорить ці процеси!", - заявив Віктор Янукович.

 

 

Парафування Меморандуму дозволить у майбутньому підписати двосторонню міжурядову угоду, яка поглибить співпрацю України та Китаю в рамках кіноіндустрії.

 

 

  

Поділитись новиною:

21 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Luis Smith |

20:58 18 Квітня, 2022

 

 

(0)

рфінгу в Інтернеті я натрапив на пост члена Великого Ілюмінатів, лорда Фелікса Моргана, і сказав, що якщо ти є членом Великих Ілюмінатів, ти можеш бути відомим, багатим і успішним у житті. Я негайно зв’язався з ним і пояснив йому все, і він порекомендував мене і допоміг, і я заплатив за форму реєстрації членства, яка використовувалася для мене ініціації, і я був посвячений у великий новий світовий порядок Ілюмінатів. Після цього вони дали мені всі рекомендації та сказали, що після ініціації всі нові учасники будуть винагороджені сумою 1 000 000 доларів США готівкою. За допомогою лорда Фелікса Моргана. Я був повністю посвячений як повноправний член Ілюмінатів. Якщо ви раніше зазнавали невдач із шахраями або шукаєте когось, хто допоможе вам приєднатися, я пораджу вам спробувати лорда Моргана. Це ваш найкращий шанс стати тим, ким ви хочете у своєму майбутньому житті. Зв'яжіться з ним електронною поштою: Illuminatiofficial565@gmail.com або WhatsApp +2348056051569

Owens |

15:53 10 Серпня, 2022

 

 

(0)

Моє свідчення про те, як я став членом Ілюмінатів. Я хочу знати людей, які хочуть приєднатися до великих Ілюмінатів як великого члена Ілюмінатів, які хочуть мене як великого члена. Його звати лорд Фелікс Морган. Допоможіть мені повернути моє життя зі сцени смерті. Звільнився приблизно через 5 років і 6 місяців. Після того, як його зрадили так багато членів Ілюмінатів. Протягом багатьох років я був безнадійним і фінансово на землі. Але одного разу, переглядаючи Інтернет, я натрапив на допис Великого члена Ілюмінатів, лорда Фелікса Моргана, у якому говорилося, що якщо ви були одним із великих членів Ілюмінатів, ви можете бути відомими, багатими та успішними в житті. Я зв’язався з ним і пояснив йому все, і він порекомендував використану реєстрацію, і я заплатив за великого члена, щоб розпочати роботу, і мене посвятили у Світовий Орден Ілюмінатів. Після цього вони дали мені всі вказівки та повідомили, що після ініціації нові учасники отримають винагороду в розмірі 1 000 000 доларів США готівкою. За допомогою лорда Фелікса Моргана. Я був повністю посвячений як повноправний член Ілюмінатів. Якщо ваша порада полягає в тому, що ви пробували шахрая раніше або вже пробували, це залежить від мене, щоб допомогти вам приєднатися, тож спробуйте лорда Моргана. Це ваш найкращий шанс стати тим, ким ви хочете у своєму майбутньому житті. Зв’яжіться з ним електронною поштою: Iluminatiofficial565@gmail.com або WhatsApp +2348056051569.

Luis565 |

15:53 10 Серпня, 2022

 

 

(0)

великого члена, щоб розпочати роботу, і мене посвятили у Світовий Орден Ілюмінатів. Після цього вони дали мені всі вказівки та повідомили, що після ініціації нові учасники отримають винагороду в розмірі 1 000 000 доларів США готівкою. За допомогою лорда Фелікса Моргана. Я був повністю посвячений як повноправний член Ілюмінатів. Якщо ваша порада полягає в тому, що ви пробували шахрая раніше або вже пробували, це залежить від мене, щоб допомогти вам приєднатися, тож спробуйте лорда Моргана. Це ваш найкращий шанс стати тим, ким ви хочете у своєму майбутньому житті. Зв’яжіться з ним електронною поштою: Iluminatiofficial565@gmail.com або WhatsApp +2348056051569.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022