Новини | без цензури!

1/3

У донецькій школі мистецтв батькам доведеться встановлювати «буржуйки»?

Дитячій школі мистецтв №4 на вул. Купріна, 156 у мікрорайоні Мирному м. Донецьк відрізали труби гарячого водопостачання – школа залишилася без опалення.

 

Батьки вихованців школи вважають, що таким чином дітей намагаються «виморозити» зі школи, а приміщення віддати іншому власнику. Таке звернення отримав народний депутат України (фракція «Батьківщина») Олександр Бригинець.

 

«Минулого року школу намагалися перевести в інше приміщення на околиці міста, що було незручно для дітей. Адже нинішня будівля школи мистецтв є одним з приміщень загальноосвітньої школи №90 і знаходиться в її дворі. Тому діти після закінчення уроків у школі через кілька кроків опиняються у школі мистецтв», - переповів О.Бригинець. 

 

Щоб зберегти школу мистецтв від переселення, батьки вихованців власним коштом зробили у ній ремонт приміщень. Але тепер школі відрізали комунікації. 

 

« Складається враження, що влада почала війну проти батьків і школи мистецтв. Можливо, влада думає, що батьки власним коштом встановлять «буржуйки» і будуть систематично приносити дрова для опалення і таким чином школа зекономить на оплаті комунальних послуг?!», - обурений О. Бригинець. 

 

Крім того, зауважив О.Бригинець, відсутність опалення в школі мистецтв - це проблема не лише здоров’я дітей, яка безумовно найважливіша, але це ще й проблема знищення музичних інструментів школи. 

 

Саме тому нардеп звернувся до мера м. Донецьк Олександра Лук′янченка з вимогою звернути увагу на порушення санітарних норм у школі мистецтв №4 та розібратися з їх причинами. А також до прокуратури Донецької області з проханням розслідувати викладені факти.

 

 

 

 

Поділитись новиною:

22 Жовтня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020