Новини | без цензури!

1/3

Секрети домашньої кондитерської

Професія кондитера досить молода – їй лише півтора сторіччя! Працівники ресторанів та кафе, прагнучи підвищити рівень закладу, впровадили нову посаду – кухаря, що відповідав за виготовлення солодощів до кави та чаю. Про те, як відкрити кондитерську майстерню вдома та заробити на цьому гроші – в програмі «Я – приватний інвестор» на «БТБ».

 

 

З тих пір – мода на солодке змінилася не раз! Приватний кондитер Юлія Гвоздьова розповіла про смаки українців: «Шоколадный торт – это, наверное, мой хит, потому что его заказывают чаще всего. Мафины очень любят, чизкейк и брауни. Французкий десерт макаруны также стал сейчас модным!»

 

Спеціальність «кондитер» серед кухарів – одна з найпопулярніших і досить затребувана на ринку. Тим більше, українцям є де практикуватись, адже наша країна – одна із лідерів, серед виробників солодощів у світі.

 

Рядовим кондитерам-спеціалістам платять від 3 до 6 тисяч гривень – знайти хорошого майстра складно! Зараз у продажу є чимало готових напівфабрикатів для солодощів, але справжній кондитер вміє готувати усі інгредієнти своїми руками, проте за таку роботу доведеться і платити більше.

 

Щоб створити власний бізнес не треба тримати модну крамницю солодощів! Таких тортів та солодощів ви не придбаєте у жодному магазині. Це – ексклюзивні замовлення, і вони досить популярні  в Україні.

 

Програма «Я – приватний інвестор» розкаже про два суперечливих, але вдалих досвіди відкиття власних кондитерських в домашніх умовах!

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

01 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте