Новини | без цензури!

1/3

Dehumanizzer: "Відродження вінницької метал-сцени - справа абсолютно невдячна і невигідна... ВИКЛИК ПРИЙНЯТО!!"

12 липня 2010 року стало днем народження нового вінницького гурту. Саме тоді на свою першу репетицію зібралися музиканти "Dehumanizzer".

 

 1343047618_229

 

Так сталося, що у зв'язку з кризою, яка не обійшла навіть метал-сцену, концертна діяльність у Вінниці розвивалась надто повільними темпами, а фестивалі відбувалися нечасто. Організатори витримували значні інтервали між фестами, місцеві команди або розпадалися, або переходили на більш легкі комерційні жанри, а поціновувачам екстремального металу не зовсім подобалась альтернатива сидіти вдома в очікуванні наступного Террору.

 

 Тоді й виникла у вокаліста банди ідея зібрати музикантів та організувати власний колектив. Про свій гурт і спроби відновити метал-сцену у Вінниці "Свободі Слова" розповів вокаліст Олександр "Dehumanizzer" Злагода.

 

* Кому належить ідея створення групи?


* Все почалося ще коли я був студентом і ми регулярно ходили на Terroraiser. Не кожне місто може похвалитися таким фестом, який раніше відбувався раз в 2-3 місяці. Нам цього вистачало, так як проводити його частіше не було сенсу, потім почались зміни – Террор почали проводити 1-2 рази в рік. Звичайно, я був цим дуже незадоволений, тому й прийшлося самому взятися за мікрофон.

 

* Чому саме метал?


* Чому такий жанр? – Я вважаю, що метал – це дуже інтелектуальна музика (як в ідеологічному плані, так і в плані структур музичних партій). Це не якась попса або псевдо музика з приставкою «кор.». Як на мене, то справа це дуже невдячна – в нас таку музику не те що не грають, її навіть мало хто слухає. Поспілкуватися можна тільки з одиницями на тему новинок металу, тому й на Террори в основному приїжджають гурти з інших міст України, а також з-за кордону (Польщі, Росії, Угорщини, Чехії). Але для мене головне, щоб у нас, у Вінниці, була своя музика. Тому мене мало цікавлять інші міста. Окрім "Dehumanizzer" таку ж музику грають тільки наші колеги з "Necromant". Інші, в основному, орієнтуються на легкий поп-рок або кори.

 

* З чим в тебе асоціюється слово «музика»? Якого результату ти зазвичай очікуєш, пишучи власну музику і тексти?

 

* В мене слово музика асоціюється зі словом "мелодія". Повинна бути чітка структура всіх партій, включаючи вокальні. Це не повинні бути хаотичні крики і воплі без будь-якої гармонії, тоді це й музикою не назвеш. Оскільки українська мова не підходить для брутальних текстів, тому я віддаю перевагу англійській.

 

1343047605_473

 

Я розумію, що таку специфічну музику мало хто зможе слухати і адекватно оцінити - але у нас є свої слухачі, які нас підтримують і цінують.

 

* Що можеш сказати про вінницьку аудиторію, яка приходить на концерти?


* Найчастіше це показуха – людина одягає футболку з принтом команди, про яку майже нічого не знає, приходить на концерт поштовхатися і попити пива. У соцмережах та ж ситуація – на кожній сторінці купа брутальної музики та дитячі прикольчики типу «666» або пентаграми, а коли ж починаєш спілкуватися з людиною вживу на якісь серйозні філософські та соціальні теми, то розумієш – народ в нас недалекий - просто всі хочуть виглядати крутими рокерами. Але такі не всі - є дійсно компетентні слухачі - просто їх дуже мало, бо музика ця не масова.

 

* Наскільки часто і де ви проводите репетиції?


* Репетируємо ми в нашого «шефа» - Ігоря Симоненко. На його базі в МПМ "Зоря", на третьому поверсі. Вважаю, що два роки – це вже значний термін. Головне – що ми не розпалися, як багато вінницьких гуртів, крім того, нещодавно випустили власний EP "Technology of DEATH" - міні альбом із 4 треків. Але поки що немає грошей на студію, тому пишемось в домашніх умовах. Барабанні партії доводиться прописувати на комп'ютері, бо знайти технічного драммера дуже проблематично. Виступали поки що лише раз – дебютували на Террорайзері 20 березня 2012 року. Перед тим звичайно ми трохи переживали, але дебют вийшов достойний. Дуже дістає, коли кажуть, що ми граємо тільки кавери, адже в нас є вже готовий повноформатний альбом своїх власних пісень, які ми посупово реставруємо. Хоча й достойно зіграти що-небудь із творчості легендарних польських монстрів Behemoth також зможе не кожна команда.

 

* Хто пише тексти й музику для "Dehumanizzer"?


* Тексти пишу я, це суто моя сфера, сюди нікого не пускаю. А от з гітарними партіями дещо проблемно в тому плані, що працювати приходилось з різними гітаристами (а їх було вже близько 8-10 за період існування групи). Деякі гітаристи не можуть зіграти наших партій, кажуть, що складно, та й струни з таким темпом частенько рвуться :)).

 

На даному етапі всі гітарні партії нам пише Коля Андрущенко - один із найкращих гітаристів Вінниці.

 

* Яка тематика пісень "Dehumanizzer"?


* Насамперед, звичайно, переважає тема релігії - адже це найбільше зло на нашій планеті. Також такі теми як війна, хаос, смерть, ненависть, страх, біль та інші буденні речі, про які потрібно пам'ятати кожен раз, коли ви їсте макарони на кухні або стоїте в черзі щоб зробити чергову проплату по кредиту. Рожеві окуляри у наш час носити дуже небезпечно.

 

Дуже дістає, коли на нас банально вішають різні ярлики (сатаністи, наркомани і т.д.), причому люди абсолютно не знайомі із специфікою нашого жанру. 

 

* Наскільки часто у вашій групі змінюються музиканти та за якими критеріями ви їх відбираєте?


* В нашій групі немає демократії – тільки моя строга "диктатура" :)). Я на власному досвіді переконався, що це єдиний спосіб досягти результату. Тому що, якщо кожен буде тягнути в свою сторону, то група просто розвалиться. Дехто з музикантів пропонував мені грати щось більш молодіжне - але я не піддаюсь таким провокаціям.

 

 Критерії, за якими ми обираємо музикантів? - Насамперед людина повинна любити цей жанр, розумітися на тій музиці, яка нам близька. Дехто вважає, що репетиції для того, щоб зібратися, подуріти і попити пива. Але в нашому випадку таке не проходить, я орієнтую колег на те, що треба серйозно відноситись до своїх обов'язків у групі, повторяти вдома партії майже кожен вечір. Я розумію, що в кожного є власні справи, робота, іноді просто-напросто після важкого дня хочеться відпочити, але інакше ми ніякого результату ніколи не досягнемо. Бувають іноді й прикрі інциденти – дехто з музикантів йде з групи без зайвого шуму, а дехто не може піти без скандалу. Вважаю, це недоречно.

 

* Де надалі плануєте виступати, окрім Вінниці? Орієнтуєтесь на те, щоб виступити в інших містах?


* Насамперед наше місто. Тут є де виступати, в «Зорі» оптимальний для металу звук. В інших містах мені було б не так цікаво, адже у Вінниці на наш виступ прийдуть мої друзі та наші фанати. Крім того, неформальна аудиторія в інших містах не більша ніж в нас - на Террорайзер приходить, в середньому, 100-150 людей.

 

Як стало відомо зі слів вокаліста гурту, у найближчих планах - відреставрувати нарешті повністю дебютний альбом гурту "Some kind of CHAOS" і повторно виступити в Зорі (орієнтовно в жовтні). Познайомитися ближче з "Dehumanizzer" та їх творчістю ви можете в офіційній групі, перейшовиши за посиланням http://vk.com/dehumanizzer_official_group.

 

 

 

Поділитись новиною:

23 Липня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Вікторія Мамай

Коментарі

Ім′я не вказано |

17:09 23 Липня, 2012

 

 

(+6)

кусок мітала серед політичних новин :))

* |

01:30 24 Липня, 2012

 

 

(+4)

то ж бліін, треба чимось трохи політику витісняти - хіба мітал - погана альтернатива?

Ім′я не вказано |

11:06 24 Липня, 2012

 

 

(+5)

хз, но від політики вже реально тошнить це правда...

Анонім |

16:40 11 Жовтня, 2012

 

 

(-4)

"Оскільки українська мова не підходить для брутальних текстів, тому я віддаю перевагу англійській." Важко погодитись з тим, що українська мова не підходить для металу. Скажу навіть навпаки! Візьмемо для прикладу український гурт ТОЛ. Не лише для мене вони довели, що українська мова підходить для важких жанрів. Стосовно корів, то я взагалі не розумію, чому Ви без хоча б чимось аргументованої критики відверто його називаєте "псевдо музика з приставкою кор". Хотілось би додати, що такі гурти як korn, architect, all that remains та ще дуже багато груп до яких вам ні по техніці, ні по якості ні по популярності не дійти в найближчих 20 років, ломають underground-сцени вже роками. Ні в якому випадку не хочу нічого сказати поганого про death-metal. Сам є фанатом такого звуку, але нажаль у вас він поки не виходить. Єдине, що зазначу, Микола Андрущенко дійсно талановитий гітарист, але в нього є тенденція на хеві-метал, і це добре видно в вашій музиці. Стосовно вокалу, то нажаль роботи непочатий край: починаючи з того, що мікрофон необхідно держати правильно, а не обжимати руками і закінчуючи тим, що через гітарні підсилювачі шепітом гроул не робиться. Звісно всі групи не ідеальні, але хотів би вам залишити маленьке побажання - якщо хочете когось критикувати, то почніть з себе і не потрібно ніяких зсилань на те, що у вас вузький жанр. Людей які по-справжньому люблять дез багато навіть у Вінниці.

Ім′я не вказано |

12:23 15 Жовтня, 2012

 

 

(-3)

Якщо хочете когось критикувати, то почніть з себе - +100500, вокаліст, по ходу, критик ще той, а у Віниці є НОРМАЛЬНІ гурти! dehumanizzer до уваги не брати!

Ім′я не вказано |

12:27 15 Жовтня, 2012

 

 

(-3)

Ребята, научите его кто-нибудь правильно микрофон держать, а то аж смотреть жаль на это -_-

Ім′я не вказано |

10:09 13 Жовтня, 2012

 

 

(+3)

##### "Людей які по-справжньому люблять дез багато навіть у Вінниці." Неправда = їх нажаль дууууууууже мало... (малолєтніх позерів НЕ рахуємо!!) ##### не путайте, пліз, такі жанри як "metal" i "nu metal" (останній вважаю убогою пародією на метал = починаючи від недоречних адідасовьких шмоток і закінчуючи ужасно примітивними гітарними партіями) ##### дуже детальні відомості про мій приватний кустарний спосіб запису гроула це моя особиста справа і нема чого сюди лізти із своїми порадами = я вижимаю максимум із тих можливостей і технічних засобів які у нас є в наявності

Ім′я не вказано |

10:21 13 Жовтня, 2012

 

 

(+6)

тол, корн, сліпкнот і т.д. = це все для школоти!!!! вони і рядом не стояли з такими монстрами деза як vader, behemoth, deicide, cannibal corpse!!

Ім′я не вказано |

10:39 13 Жовтня, 2012

 

 

(+5)

ну і скільки чоловік із "віртуальної багаточисельної вінницької армії фанатів деза" їздили 2 жовтня на київський концерт легендарних behemoth??????????? (наскільки мені відомо = то аж 4!!!!)

Вася Рогов |

00:40 23 Травня, 2013

 

 

(0)

А знак "=" в тексті це дуже брутально))))А де ж ЗаБоРчЕг??

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте