Новини | без цензури!

1/3

У Сирії бомбардування

Східну частину другого за розмірами сирійського міста Алеппо розбомбили винищувачі, повідомляє кореспондент ВВС, який перебуває поблизу місця подій.

 

Напад свідчить про стрімке загострення конфлікту.

 

Як каже наш кореспондент, раніше в боях у Алеппо – діловій столиці Сирії – не застосовували військових літаків.

 

У вихідні повстанці почали наступ на місто, яке раніше захопили військові. Важкі бої велися, зокрема, в історичному районі Старе місто.

 

Як повідомляє кореспондент ВВС Ян Паннел, який працює на околицях Алеппо, у вівторок в сутичках були задіяні бойові вертольоти.

 

Урядові війська, намагаючись витіснити з деяких районів повстанців, обстріляли місто артилерійськими снарядами і ракетами.

 

Французький кореспондент розповів про повстанців, які взяли в облогу офіс поліції поблизу стін Старого міста, яке належить до світових пам'яток.

 

Урядові війська вже відновили контроль над більшістю районів Дамаска, які минулого тижня захопили повстанці. Державне телебачення показало сюжет про солдатів, які патрулюють розбомблені передмістя на півдні столиці.

 

Битва за Алеппо, найбільш населене місто країни, поширилися на велику частину його території. Повстанці заявляють, що продовжують утримувати кілька районів.

 

У вівторок від насильства в Сирії загинули 80 людей, кажуть у опозиційному Місцевому координаційному комітеті. 20 з них – в Алеппо.

 

За словами активістів, 13 людей втратили життя під час бунту у в’язниці міста. Вони також кажуть, що сили безпеки стріляли у в’язнів і розпилювали сльозогінний газ.

 

Крім того, надходять повідомлення про вибухи й пожежу в тюрмі міста Хомс, в’язні якої також бунтували.

 

Поділитись новиною:

25 Липня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
21 Лютого, 2022
(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020