Новини | без цензури!

1/3

18 листопада розпочнеться акція проти законопроекту «Про прокуратуру»

18 листопада 2013 року о 10:00 біля Верховної Ради України перед засіданням Погоджувальної ради розпочнеться акція «Захисти своє право на захист! Ганебному законопроекту «Про прокуратуру» – «Ні»!». 

 

В акції візьме участь велика лялька – обдертий, голий, позбавлений права на захист громадянин України. Громадські активісти вимагають відхилити комерційний законопроект № 3541 «Про прокуратуру», підготовлений лобістами будівельного бізнесу і радником Президента Андрієм Портновим.

 

Передбачається заборонити громадянам звертатися до органів прокуратури зі скаргами. Прокурори позбавляються обов’язку зупиняти та опротестовувати незаконні рішення місцевих рад та мерів, міністрів та інших чиновників, комерційних компаній. Протиправно у прокуратури забирається функція загального нагляду за додержанням законності та правопорядку, але при цьому загальний нагляд жодній державній структурі не передається.

 

Таким чином, громадяни залишаються повністю беззахисним перед свавіллям хижацьких забудовників, що винищують ліси, парки, сквери, прибудинкові території, власників алкогольних і тютюнових ларьків, порушників трудового законодавства, рейдерів, шахраїв різного штибу. Забудовники-лобісти хочуть заборонити навіть прокурорську перевірку незаконних забудов.

 

Знищення у прокуратури функції загального нагляду робиться виключно в інтересах комерційних структур, щоб органи прокуратури не заважали комерсантам порушувати закони і зневажати права і свободи громадян. Ці законопроекти забирають права не у прокурорів, а у простих громадян, яких штовхачі злочинного бізнесу позбавляють права на захист.

 

Організатор акції – громадянська кампанія «Форум порятунку Києва». (вул. Грушевського, 18/2).

 

 

Поділитись новиною:

15 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба громадянської кампанії «Форум порятунку Києва»

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте