Новини | без цензури!

1/3

Завтра розпочнеться безстрокове пікетування будівлі Кабінету міністрів України

19 листопада о 11:00 Вільна профспілка залізничників України та представники громадських, правозахисних організацій проведуть акцію протесту під Кабінетом Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2), пише Конфедерація вільних профспілок України.

 

Вільна профспілка залізничників України глибоко стурбована ситуацією, що склалася на залізничному транспорті. Йдеться про свавілля з боку адміністрації, яка порушує трудові права найманих працівників. 

 

Керівники  відповідних   структурних  підрозділів   залізниць України, самочинно визначають  строк  дії   трудового контракту для працівників  залізниць при   його  переукладанні, використовують його не як інструмент індивідуалізації трудових відносин, а як засіб тиску на працівників, примушуючи  до згоди з погіршенням умов праці та порушенням трудових  та інших прав працівників,  що   передбачені  статтями  2, 2-1 КЗпП  України та положеннями Генеральної і галузевої угод.

 

Відтак ВПЗУ звернулася до Кабінету міністрів з листом. Профспілківці зокрема вимагають припинити практику укладання адміністрацією короткострокових контрактів з найманими працівниками на свій розсуд, тому що це може розцінюватися як примусова праця. Також вони наполягають «зобов’язати керівників залізничних підприємств укладати  трудовий  договір  (контракт)  до  досягнення загального пенсійного віку з працівниками залізничного транспорту України,  які  раніше працювали за безстроковим трудовими договорами, а зараз працюють   за   контрактом   та   переукладали   один   чи   декілька   разів    відповідні   строкові трудові  договори». Для цього пропонуєтьсязапровадити відповідну нормупостановою Кабінету міністрів.

 

У листі також наголошується, що з приводу порушеного питання 19 листопада об 11 годині розпочнеться безстрокове пікетування будівлі Кабінету міністрів України.

 
 
 
 

Поділитись новиною:

18 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Конфедерація вільних профспілок України

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте