Новини | без цензури!

1/3

Сувеніри в Україні. Секрети заробітку

Як побудувати бізнес на аксесуарах і сувенірах, зроблених своїми руками, не витрачаючи великих коштів? Секрети виробництва подарункової продукції в програмі «Я – приватний інвестор» на «БТБ».

 

Іграшки та сувенірна продукція відіграють в нашому житті значно більшу роль ніж здається. Більшість продажів припадають на свята. В Україні – це день святого Миколая та Новий Рік; у католицький та протестантських країнах – Різдво.

 

Щоправда, ринок не стоїть на місці! Продукції різного формату та дизайну – безліч. Проте, виробляють таку продукцію, навіть з нашою символікою, переважно в країнах Азії. Та це минуло. Тепер українські виробники пробують конкурувати з імпортом – поки маленькими партіями. Це добра нагода для підприємців побудувати новий бізнес.

 

Перша героїня, Ольга Василівна, зайнялася подарунковим бізнесом на початку 90-х абсолютно випадково. До цього вона працювала товарознавцем військової крамниці. Спочатку вона возила невеликі партії іграшок з Угорщини і реалізувала в Україні. Паралельно займалась доставкою інших товарів з Росії. Коли Ольга вирішила розпочати власну справу, то власного капіталу не мала, тому працювала спочатку представником угорської фірми на партнерських засадах. Пізніше український філіал став самостійною бізнесовою одиницею.

 

Зараз Ольга розвиває свій магазин. Це її давня мрія. Тут є рідкісні ляльки із особистої колекції та все інше, що випускає компанія. До роботи стимулює десятирічний кредит на приміщення.

 

У лідери ринку сподівається вийти й Аліна Тітова. Пів життя вона будувала кар’єру в журналістиці, стала топ-менеджером. Проте, жага до відкриття власної справи взяла гору. Тепер її царина – весільні прикраси та аксесуари ручної роботи. За п’ять років хобі переросло в професію та комфортабельний офіс в центрі Києва.

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

21 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте