Новини | без цензури!

1/3

Відповідь Президентові України на його звернення

Шановний Вікторе Федоровичу, пане Президенте!

 

 

З неабиякою цікавістю ознайомилися із Вашим зверненням до нас. Ваша думка дуже важлива для кожного, тому відповідаємо Вам оперативно. Хоча ваші клерки зазвичай на звернення людей відповідають місяцями. Подаємо приклад 

 

Ви – не гопник з підворіття, якому можна все, поки йому самому не відіб’ють голову. Ви – президент держави, обраний багатьма мільйонами її громадян.

 

І саме тому Ви не можете у даний час вести себе, як ті, хто охороняв «Беркут» під Кабінетом Міністрів 24 листопада – від Вас чекають не бейсбольних бит чи кастетів, а державних рішень.

 

Опозиція не права – ми вважаємо, що їх вимоги просто звільнити Миколу Азарова і підписати Угоду про Асоціацію – занадто політичні і вузькі. Окрім того, на жаль, в опозиції немає кандидатури на посаду прем’єр-міністра при Вашому президентстві, тому вимоги до одного друга звільнити іншого друга виглядають смішними.

 

Опозиція, пробачте вже їй, нерозумній, не може дібрати, що, звільнивши Азарова, Ви призначите новим головою Уряду пана Клюєва чи пана Арбузова – бо ж це є цілком логічним. Тому, мабуть, лідери опозиційних сил і підштовхують Вас зробити крок до омолодження своєї команди. Навряд чи це розуміє Арсеній, Олег чи Віталій 

 

Вікторе Федоровичу! Ми будемо раді, якщо Євросоюз підпише Угоду про асоціацію з Україною, хоча радикально від цього нічого не зміниться, бо європейські інвестори чогось вже давно не тупцюють біля кордонів України і вкладати гроші сюди ніхто не хоче.

 

Не слухайте опозицію, пане президенте. Слухайте Ріната Ахметова і Бориса Колеснікова. Так, саме Рінат Леонідович сказав, що у нас інвесторів деякі відомства оббирають до нитки і ґвалтують як тільки можна. Так, це саме Борис Вікторович сказав, що Вашим рідним Донбасом правлять бєспрєдєл, свавілля та поняття, а не порядок, закон і бізнес.

 

Ви знаєте, лицемірно виглядають Ваші твердження про економічні стимули з боку Росії. Вікторе Федоровичу, Ви знаєте принципи бізнесу, у Вас багато друзів (?) серед олігархів (???). Запитайте у них, чи реальними виглядають російські обіцянки «манни небесної», коли один партнер, в якого є все, хоче показово щось дарувати іншому, в якого майже нічого не лишилося. Якщо це не утопія, то чи реальні такі відносини, про які говорить Путін?

 

Ви знаєте, ми вийшли на #Євромайдан не проти Вас. Це пізніше вже політики примазалися (як завжди) до наших протестів. Нам абсолютно все одно, хто буде Вашим черговим прем’єром і депутатами, якщо їх все одно призначаєте Ви. Цього опозиція, напевно, не розуміє, тому і просить Вас про щось. Глупство це. 

 

І, упевнені, до саміту у Вільнюсі Вам немає, чого турбуватися. Ви самі вирішили підняти на свої знамена Угоду про асоціацію, тож Ваш програш у Вільнюсі буде персонально Вашим. 

 

Гарячі голови є усюди, але вони холодні, поки їм не дати вогню. То не давайте їм цього, не запалюйте те, що вгамувати не зможуть полки поки що вірних «беркутівців». 

 

Ви праві, ми сильні, ми мудрі і ми все зможемо. Але не робіть кроків, які кажуть нам про те, що все зможемо ми і без Вас. Поки що Ваша єдина проблема – Ваш головний конкурент у в’язниці. 

 

Юлія Тимошенко може вийти з-за грат і без помилування чи закону – замисліться. Залишившись без майбутнього, без права на краще життя, без віри сотні і тисячі людей можуть вийти вже не на майдани, а особисто піти і звільнити Юлію Тимошенко та всіх інших політичних в’язнів. І жодна армія вже не втримає народ. Чи Ви хочете, щоб українці змели тих юних хлопців, яких хтось відправив охороняти нас, Вас чи Тимошенко?

 

Ви казали, що ми подолаємо всі труднощі на шляху розбудови нашої держави. Нашої, саме нашої. То зробіть усе від Вас залежне, щоби цими «труднощами» не стали Ви, Партія регіонів чи міліція. Бог бачить, силу народу не передушити ніякими автозаками – камер не вистачить на Лук’янівці. 

 

Можливо, з Вами не порадилися, але коли Вашу адміністрацію на Банковій прикривають шкільні автобуси і зігнані, построєні у колони школярі, за якими ховається «беркут» - це огидно, від цього хочеться блювати. Пане Президенте, не брудніть свої руки провокаціями на кшталт «тітушек» чи дітей на Банковій!

 

Вікторе Федоровичу, громадськість організовується, а наша свідомість кристалізується, поволі виробляється план на майбутнє і сценарії розвитку держави. У цих сценаріях, будьмо чесними, ні Вам, ні нинішній опозиції місця немає. Але у Ваших, так, саме у Ваших силах відтягнути на роки цей процес. 

 

Ви знаєте, політики у нас занадто м’які – вони просто ще не домовилися між собою, хто займе Ваше крісло, хто – прем’єрське, хто стане міністрами та спікером тощо. Народ вся ця мішура мало хвилює, тому вже подекуди опозиціонери вже не можуть стримати людей від розправи та самосуду.

 

Завершуємо Вашими ж словами – «ми ніколи і нікому не повинні дозволяти заважати нам.». Ви – пророк, Вікторе Федоровичу. Українці хочуть до Європи. Будь-ласка, не дозволяйте нікому, навіть собі, заважати нам. Ми є народ. #Євромайдан – це ми!

 

 

 

 

Поділитись новиною:

26 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Антон ДМИТРИЕВ, Основатель и СЕО компании «Эффективное решение»

Коментарі

ева |

09:33 26 Листопада, 2013

 

 

(+29)

Красиво... Хотя ...вряд ли до ПРоффффессора дойдет .... Даже ,если бы ему прочитали... Но наше дело честно предупредить... А там.... Кто не сПРятался , мы не виноваты.... Выбачайте...!!!!....

Сергей |

09:41 26 Листопада, 2013

 

 

(+27)

Красиво -не то слово!Правильно!

Гражданин |

09:41 26 Листопада, 2013

 

 

(+33)

Подписываюсь под каждой БУКВОЙ этого обращения!

злидні |

09:47 26 Листопада, 2013

 

 

(+19)

хотілося зазначити що ми зараз маємо зубожіння населення відсутність надії на майбутнє свавілля чиновників міліції та суддів немає пристойних зарплат пенсій ми не втрачаємо ми вже втратили все тому небайдужі хочуть щоб ми були з Європою це крок вперед митний союз це два кроки назад

|

10:01 26 Листопада, 2013

 

 

(+7)

CУПЕР!!!

|

10:04 26 Листопада, 2013

 

 

(-32)

Мы будем полностью выполнять все фрикции, когда нас сношают наши белые хозяева из Ес, мы подставим все свои отверстия и заполнимся их кредитными обещаниями по самые уши.

дед из Харькова |

10:53 26 Листопада, 2013

 

 

(+17)

Дебил ты, да еще и озабоченный.

|

12:10 26 Листопада, 2013

 

 

(+11)

Ты готов фрикциировать только под Россией, так что удачи, друг1

Тетяна |

10:18 26 Листопада, 2013

 

 

(-17)

Це особиста думка Дмитрієва, а не всього українського народу. Якщо він такий близький до опозиції, то нехай , дійсно , підкаже , їм , щоб вони не відривали від навчання дітей і не чіпляли на них плакати за Євросоюз, бо діти, ще не можуть дати правильну оцінку всім цим подіям. На сьогоднішній день ми бачимо лише агонію Євросоюзу, який так боїться втратити лакомий шматок, прийняти правильне рішення краще пізніше, ніж ніколи.

дед из Харькова |

10:55 26 Листопада, 2013

 

 

(+15)

Да вы уже 70 лет подряд наблюдали как Запад загнивает и разлагается. Как вы осточертели, дебилы!

|

12:22 26 Листопада, 2013

 

 

(+10)

На данний момент, на щастя, діти в Україні стають багато розумнішими і відповідальнішими за їх БАТЬКІВ (ЯКІ ЧАСТО В КАЙДАНКАХ), ТОМУ ВВАЖАЮ ЦІЛКОМ СПРАВЕДЛИВИМ, ЩО САМЕ ВОНИ Й МАЮТЬ ОБИРАТИ (І ВПЛИВАТИ НА) Своє МАЙБУТНЄ.

Виктория |

10:19 26 Листопада, 2013

 

 

(-7)

Про Тимошенко не согласна (тем более, что пост кагбэ типа вне политики и тут на тебе, приехали - даешь свободу Тимошенко! :-))), но во всем остальном - как говорит один мой знакомый - they are speaking from my heart!!! =)

Olga |

20:24 26 Листопада, 2013

 

 

(+6)

Виктория, правильно ли я поняла, что Вы против освобождения Тимошенко? Но это было требование ЕС и связано оно с наличием избирательного правосудия в Украине, что противоречит европейским принципам. Т.е. Вы за Европу от всего Вашего сердца, но Тимошенко пусть сидит? Янукович, кстати, приблизительно такого же мнения.

Vikont |

10:32 26 Листопада, 2013

 

 

(-13)

Чемодан-Вокзал-EC

да пошло ты ЧМО |

10:56 26 Листопада, 2013

 

 

(+8)

!

|

12:31 28 Листопада, 2013

 

 

(+1)

так мы с удовольствием, только бандюки мешают(бояться:))))!!!

Русик |

10:47 26 Листопада, 2013

 

 

(-15)

Назвали бы лучше свою газетенку свободой брехни, а то плюсы только сторонникам ес дают ставить, а кто против тем только минусы.

студент из Донецка |

10:57 26 Листопада, 2013

 

 

(+12)

Ты такое ничтожное, что с тобой и говорить не хочется.

Ihor |

10:41 27 Листопада, 2013

 

 

(+3)

Плюсовать можно кого считаешь целесообразньім. Просто люди как-то больше со здравьім смьіслом тут дружат.. вот и получилось как есть

Закарпаття |

10:53 26 Листопада, 2013

 

 

(+13)

З цим президентом в нашій країні ніколи не буде добра. Треба змусити його підписати саміт і прогнати куди подалі від України. Світ бачить те, що він диктатор якого цікавить тільки власний добробут та багатство а на народ який вижатий його владою йому глибоко начхати. І ніхто нам небуде давати грошей бо вони будуть розкрадені ПРавителями. Бог дав надію людям знову і вони вийшли знову на майдан. Треба покінчити тепер з дикттурою бо будем ще 10 років приходити до себе.

КИЕВ |

14:43 26 Листопада, 2013

 

 

(-4)

НУ ВЫГОНИТЕ ВЫ ЭТОГО ПРЕДИДЕНТА..И КТО ВМЕСТО НЕГО ПРИДЕТ????ТАКОЕ ЖЕ Г..... ИЛИ ВЫ ВЕРИТЕ,ЧТО ТАМ ВСЕ КРОМЕ НЕГО АНГЕЛЫ?????ОНИ ТАМ ВСЕ ДРУЗЬЯ..КУМОВЬЯ..ВСЕ ПОВЯЗАНЫ!!!!!!А ИГРАЮТ ПЕРЕД НАМИ КОМЕДИЮ....

|

11:01 26 Листопада, 2013

 

 

(-7)

Логика автора: те, кто за ЕС - Народ. Кто против - "не народ". "Не народ" - плохой. Народ - очень хороший. Открытие, однако.

дварф |

11:52 26 Листопада, 2013

 

 

(+7)

Как правило, люди которые против повторяют одни и те же заученные фразы - первый признак навязанной мысли. Так же они отличаются поголовной пассивностью ("работать надо а не бастовать", "лохов разводят как в 2004" и т.д.) либо срачем в соцсетях или комментариях. Потому что они не могут ясно и четко обосновать почему россия, совок и таежный союз. Есть что сказать? Соберитесь, организуйтесь, выйдите и заявите о своем мнении! Срач в комментах - это не гражданская позиция

|

12:17 26 Листопада, 2013

 

 

(-6)

Во ты прям инструкций понадавал. Ещё чего? Сразу давай перечнем.

дварф |

12:22 26 Листопада, 2013

 

 

(+4)

Большего и не ожидал. Троллей не кормлю)))

Олег |

11:10 26 Листопада, 2013

 

 

(+12)

А лично мне противно было слушать и видеть Януковича, его дебильная улыбка вызывала брезгливость. Читая по бегущей строке текст, он сам не понимал, что говорил.

|

12:15 26 Листопада, 2013

 

 

(+5)

Он повторял мантры. Спиричуэллс, если хотите, дуновения души. Мечты, по-другому. Несбыточные для него, как Президента, и для народа Украины, пока он Президент.

|

11:48 26 Листопада, 2013

 

 

(-5)

полная чушь

За Україну! |

11:54 26 Листопада, 2013

 

 

(-9)

Заєесівцям як і решті мислячих, (якщо вскочимо галопом в "туди"), ще відригнеться ЄС Европа і ті стандарти, які не можна спішно сліпо переносити в наше й так не просте життя. А Президент сказав добре, як Президент держави. В цьому випадку летіти стрімголов в чергову пастку не потрібно "Спешка нужна при ловле блох и при поносе". Хохляцький менталітет гіршає, не покращується. Думаєте, якщо підпишуть Угоду про Асоціацію, то завтра усі будете сидіти на вуліцях і пити філіжанками каву, як нарід з цивілізованого клюбу за інтепесами? З укладанням угод - Украхна не повинна програвати .

дварф |

13:13 26 Листопада, 2013

 

 

(+6)

Україна програвала від КОЖНОЇ угоди з Росією, чого раптом тепер буде інакше? Доречі, якщо Украіна зараз не підпише асоціацію, хто їй дасть гроші для "поступового переходу" на стандарти ЄС? Росія?

Кравченко Михаил |

17:21 26 Листопада, 2013

 

 

(+6)

Мне кажется Янукович перед нами простыми украинцами играл все время, со дня избрания президентом, комедию,Ему Европа нафиг сдалась,он свою семейку пристроил, денежка капает,и чхал он на все ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ, а Россия за последнее время показала своими действиями свою "БРАТСКУЮ ДРУЖБУ", что даже мои знакомые кто поддерживал ТС задумались - нахрена нам такой ТС .К сожалению в пятницу не будет подписано соглашение.Но я ВЕРЮ что рано или поздно мы будем в ЕС!!!!!!!!!!!!!!!!!

Олеся |

20:50 26 Листопада, 2013

 

 

(+10)

Звернення пана Президента до українського народу – суцільна брехня і словоблудство! Окрім хіба-що визнання факту, що альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. Брехня полягає утім, що: - вся його політика на цьому шляху завжди була й залишається НЕ послідовною; - «реформи», котрим піддали українців - це шлях руйнації, шлях в нікуди; - розмови про рівність перед законом – це цинізм найвищого ґатунку; - блудливе і вигадане у 90-х рр. слово «розбудовувати», що воно означає, наразі його вжиття означає, що виступи гаранту пише махровий совок; - аби українці повірили, що «у нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей…» гаранту треба заборонити антидержавну діяльність Медведчука та Антиконституційної асамблеї; - із золотого унітазу якраз до шмиги дбати «…про найбільш знедолених і незахищених», тож подібні заяви це - суцільне бла-бла-бла, оскільки у 2013 році підвищення пенсій обіцяне на 8-13 грн; - якби у кожній родині та був такий батько, що «… не може залишити сім’ю без хліба», мабуть перевівся б людський рід; - гарант інколи «ризикує бути незрозумілим», а як можна його зрозуміти, коли замість «почути кожного» - глуха стіна, а «покращення» кожному вже вилазить боком; - «…бо нема таких перепон, які не подолав би мудрий і згуртований народ», особливо, коли вискакують табуни тітушок з приміщення Кабміну і луплять євромітингувальників; І, насамкінець, зовсім карколомну фразу «молитви і мрії мільйонів покладаються на Господнє рішення» українці будуть розшифровувати довгі десятки років. Якщо молитви і мрії «покладаються», то ця знеособленість не залишає ніяких шансів на досягнення результату, бо спитати не буде з кого… Якщо ж доопрацювати фразу через зворот «мільйонів громадян, що…», то в українській культурній традиції є приказка: «На Бога надійся, а сам не плошай!». Пане Президенте, дайте прочуханки своїм писакам за таку підставу, вийдіть до ЗМІ, відкиньте крутійство і поясніть своїми словами мені і 42 млн. (останні дані статистики!!!), що ви збираєтеся підписувати і де!?

Сергій |

14:35 27 Листопада, 2013

 

 

(+5)

Гарно написано а головне правильно!!!підписуюсь під кожним словом!!!Разом ми сила.

|

17:01 27 Листопада, 2013

 

 

(+3)

Все правильно написано!!!головне щоб цей лист почув той кому його адресовано!!!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020