Новини | без цензури!

1/3

Укрзалізниця визнана однією з найкращих світових компаній

Укрзалізниця  лідирує у рейтингу світових компаній, які у своїй країні створили найбільше робочих місць та витратили найбільше коштів на зарплату і соціальний  захист працівників. Дослідження внеску компаній світового бізнесу в основні соціально-економічні показники своїх країн зробило видання «Русский репортер» на основі методики компанії Ernst & Young. 

 

 

Видання «РР» поцікавилося тим,  яку користь найбільші компанії світу приносять своїм державам і суспільству? Відповідям на ці питання присвячено статтю  «Самый нужный бизнес».

 

У дослідженні виділені 4 основні показники внеску підприємств у добробут своєї країни: частка компанії у ВВП країни, внесок у формування фонду податку на прибуток, з якого держава, як правило, і фінансує інфраструктурні проекти та соціальну сферу, показники зайнятості населення  і рівня трудових доходів – береться до уваги не лише чисельність працівників, а й умови праці. У рейтингу за кожним із цих показників відібрані від 25 до 39 компаній, 3 з них – українські, в тому числі і Укрзалізниця.

 

За двома показниками – зайнятості населення  і рівня трудових доходів та забезпечення соціальних пакетів працюючим – Укрзалізниця займає перше місце у світовому рейтингу та перше місце в Україні.

 

Видання зазначає, що кількість зайнятих працівників характеризує внесок підприємства у формування дохідної частини бюджету країни. «Кількість створених робочих місць – один з найпростіших і прозорих критеріїв оцінки компаній. З одного боку він характеризує розмір підприємства, а з іншого – його соціальну значимість. Стійка робота компаній з великою кількістю зайнятих – один з необхідних елементів соціальної стабільності», – говориться у статті «РР».  Як зазначає видання, дослідження показує, що великі підприємства забезпечують своїм працівникам більш високий рівень зарплат і соціальної захищеності, ніж дрібні та середні.

 

Щодо забезпечення одного із найбільш важливих макроекономічних показників країни: валового внутрішнього продукту, –  то Укрзалізниця за внеском у ВВП своєї країни – на 2 місці в Україні (після «СКМ») та на 8 місці у світовому рейтингу. За розміром сплати податку на прибуток Укрзалізниця на 3 місці в Україні (після «СКМ» та «Нафтогазу») та на 18 місці у рейтингу найпотужніших світових компаній.

 

«Кількість податків, заплачених компанією, – це її матеріальний внесок безпосередньо у розвиток суспільства , оскільки саме податкові гроші згодом інвестуються державою в створення інфраструктури, соціальну підтримку, розвиток освіти та охорону здоров'я. Відповідно, заплачені податки – це показник соціальної цінності підприємства», – зазначає видання.

 

До рейтингу «РР» не увійшли ті транснаціональні компанії, у яких понад 50 % виробничих потужностей знаходиться за кордоном.

 

Джерело: Офіційний сайт «Укрзалізниці»

 

 

 

Поділитись новиною:

26 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Офіційний сайт «Укрзалізниця»

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020