Новини | без цензури!

1/3

Михайло Волинець оголосив про голодування

Учора ввечері голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець під час мітингу на майдані Незалежності заявив, що оголошує безстрокове голодування.

 

 

Днем раніше до такого ж радикального кроку вдалася й співачка Руслана Лижичко. У такий спосіб вони намагаються привернути увагу спільноти до подій, що розгортаються у столиці та інших містах країни упродовж останніх кількох днів. Як відомо, збурення в суспільстві викликали заяви урядовців про намір відтермінувати на невизначений час євроінтеграційних прагнень України.

 

«Моя вимога – чітка і зрозуміла, - наголосив у своєму виступі Михайло Волинець, - неодмінне підписання на Вільнюському саміті Угоди про асоціацію з ЄС».

 

Тим часом на заклик лідера незалежних профспілок до Києва прибувають активісти профспілкових структур з усіх регіонів України, зокрема гірники з Луганщини, Донеччини, Волині.

 

Сьогодні в УНІАН о 13.30 відбудеться прес-конференція за участю Михайла Волинця та очільників Вільної профспілки медичних працівників України Олега Панасенка, Вільної профспілки освіти і науки України Володимира Фундовного  і голови Об’єднання транспортників України Петра Тулея.

 
 
Конфедерація вільних профспілок України
 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

27 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Конфедерація вільних профспілок України

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020