Новини | без цензури!

1/3

Палій розповів про провокацію стосовно Євромайдану та склав план дій

Сьогодні політолог Олександр Палій в соціальній мережі повідомив, що один з "організаторів" Євромайдану запропонував розпустити Майдан у разі непідписання Януковичем Угоди про Асоціацію і підписання "меморандуму" з обіцянкою підписати її у майбутньому. 

 

 

Олександр Палій впевнений, що це провокація і вважає, що в жодному разі не можна розпускати Майдан, який в іншому випадку дуже важко буде зібрати знову.

 

 

На його погляд, план має бути наступним: 

 

 

1) варто оголосити на мітингу 29-го масовий запис у 4 великі групи (без прізвищ), які чергуватимуть по-черзі на Майдані (три групи по 8 годин і одна в резерві). Ці групи будуть досить масові, можливо, по кілька тисяч осіб. Це дозволить тримати акцію постійною і довгостроковою. Тоді намети будуть просто не потрібні. 

 


2) головне питання - розселити приїжджих, і записати у групи киян і встановити графік чергування. Наші люди будуть достатньо дисципліновані.

 


3) зараз доцільно не сперечатися з владою навколо наметів, а втримати інформаційні точки, які мають бути як на Майдані, так і мають виникати і будь-де.

 


4) крім того, регулярні мітинги на десятки тисяч. Приймати "вахтами" людей з різних регіонів, аби вони набиралися духу опору. 

 

 

- Загалом - нарощування тиску. Пропозиція розпустити Майдан - провокація, щоб його більше ніколи не збірати. 

 

 

Кажуть, Клюєв є мастаком в організації таких пунктів про розпуск Майдану. А тепер до цього приєднується й Арбузов. А потім звітують про це перед Януковичем – бо головне ж результат. А потім в когось з"являються гроші на "громадську діяльність" і похід в депутати. 


 

Але то нічого, завжди на безліч чесних людей засилали і будуть засилати провокаторів, а інакше з ними боротися неможливо, - зазначив Палій.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

27 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Громенко |

22:19 27 Листопада, 2013

 

 

(0)

...і я хто цей "один із організаторів" - Рибачук! Мудило було в у схожій з януком ситуації при ющу. І не пішов на зустріч ЄС бо вони забагато вимагали! Тепер має совість пи****ти на майдані проте що якщо янук підпише тільки меморандум це така ж перемога як асоціація. мудило.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020