Новини | без цензури!

1/3

Секрети успіху спортивних секцій

Як заробити гроші на утриманні спортивних секцій з фехтування та айкідо -  в програмі «Я – приватний інвестор» на телеканалі «БТБ».

 

 

Мистецтво фехтування відоме для Українців ще з давніх часів. Для козака вміння володіти холодною зброєю було життєвою необхідністю.  З 1790 року фехтування почали викладати як спортивну дисципліну у морській школі. Нині – це олімпійський вид спорту, і Україна в світі славиться сильними атлетами. Саме вони тепер стають тренерами і освоюють ази менеджменту та маркетингу.

 

Експерт програми, триразовий чемпіон світу з фехтування, Артем Драник, розповідає, що на сьогодні ніхто не має досвіду у веденні такого бізнесу, тому що 20 років тому такі послуги надавалися безкоштовно. На даний момент, фехтувальні гуртки з’являються завдяки власній ініціативі, або людям, що привезли досвід з-за кордону.

 

Це стосується і східних єдиноборств. Приміром, айкідо, на відміну від фехтування, прийшло в Україну зовсім недавно. Взагалі, це бойове мистецтво існує не більше ста років. Це система прийомів, спрямована на самооборону та подолання агресії. 

 

Про те, скільки коштує утримувати зал, закупити обладнання та як на цьому можна заробити кошти – в програмі «Я – приватний інвестор. Спортивний бізнес».

 

Тренер з айкідо розповідає, що не хоче аби до занять з цього виду боротьби ставилися як до бізнесу, оскільки це шлях до досягнення гармонії, як в учнів, так і у вчителя.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

27 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте