Новини | без цензури!

1/3

Як правильно вибрати банківську картку для розрахунків?

Банківська розрахункова картка імітована міжнародною платіжною системою та банківська картка національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) - чим вони відрізаються, та яку вибрати для розрахунків? Відповідь на це запитання дають в програмі «Банки-клієнтам» на «БТБ».

 

Багато країн мають власні платіжні системи. В Україні – це національна платіжна система масових електронних платежів. Її картка недорога та надійно захищена. Вона є клієнтським ключем до внутрішньої автоматизованої системи безготівкових розрахунків. В 2013 році Національний банк технологічно її вдосконалив. Фінансисти прогнозують – незабаром карткою національної системи масових електронних платежів можна буде вільно розраховуватися у всіх торговельно-сервісних мережах. 

 

«На сьогоднішній день стоїть основне завдання – зробити цей інструмент популярним серед клієнтів. – каже Антон Тютюн, заступник голови правління держбанку. – Ця картка буде відрізнятися від попередніх тим, що нею можна буде скористатися в будь-якому банкоматі чи терміналі України».

 

Аналізуючи світовий досвід розвитку національних платіжних систем, регулятор вирішив модернізувати національну систему масових електронних платежів на базі міжнародних стандартів. Це відкрило не лише нові перспективи розвитку безготівкових платежів в Україні, а й можливість інтеграції самої системи в міжнародних платіжний ринок.

 

Наразі розроблено трирічну стратегію розвитку безготівкових платежів. Про це розказав Ігор Соркін, голова Національного банку України. Ключовими завданнями цієї програми є, по-перше, модернізація національної карткової системи на базі відкритих міжнародних стандартів; по-друге, впровадження центрального маршрутизатора та розрахункового центру.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

27 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте