Новини | без цензури!

1/3

Сергій Бондарчук до європейських політиків: За злочини влади не має нести відповідальність весь народ

«Угода про асоціацію — стратегічно важлива як для України, так і для ЄС, вона має стати завершенням розпаду СРСР. Це також є шансом на зміну Росії, котра має багато особистих, інформаційних і політичних зв’язків з Україною та зміна безпекової ситуації в Європі, так як Україна буде її кордоном з Азією. Тому треба зробити все для підписання цієї Угоди», - заявив ініціатор кампанії «Єврореферендум» Сергій Бондарчук під час засідання Круглого столу «Безпека і демократія в Східній та Центральній Європі», що відбувся у вівторок за участі європейських політиків та експертів у Вільнюсі.

 

 

Сергій Бондарчук висловив переконання, що підписання Угоди буде мати такі ж наслідки, як і Гельсінські угоди 1976 року, це створить механізми для подолання наслідків вибіркового правосуддя.

 

«Карати треба владу, а не народ України, який на Євромайдані демонструє своє прагнення жити в об'єднаній Європі. Не підписання Угоди лише штовхне Україну в бік Росії, і наслідки цього можуть бути різні. Від «м’якого» сценарію, схожого на білоруський, через поглинання ключових активів української економіки і нав’язування власного бачення української історії та тиску на українську мову, а ж до можливих військових загроз з боку Росії. Що будуть спрямовані на дезінтеграцію України, створення нестабільності, роздмухування міжнаціональної ворожнечі», - вважає він.

 

Бондарчук також зазначив, що Україна потребує міжнародної підтримки так як на неї чиниться безпрецедентний тиск з боку Росії.

 

«Ми хочемо, щоб домовленості Будапештського меморандуму були дотримані. Україні потрібна  підтримка країн — гарантів української незалежності Великобританії та США», - сказав громадський діяч.

 

Прес-служба Всеукраїнської громадянської кампанії «Євронаступ»

 

 

 

 

Поділитись новиною:

27 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Всеукраїнської громадянської кампанії «Євронаступ»

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
21 Лютого, 2022
(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020