Новини | без цензури!

1/3

У Києві презентують «емоційний щоденник епохи»

29 листопада (п’ятниця) о 18:00 у Києві в центральній Книгарні «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3-а) відбудеться презентація книги, яку називають ілюстрацією та емоційним щоденником епохи, книгою про українців та колекцією правдивих історій, без прикрас і політкоректності: Руслан Горовий «Гагарін і Барселона».

 

 

Під час презентації

 

можна буде почути фрагменти найлюдянішої книжки року від:

 

·         чарівної Альбіни Броль, тележурналістки й телередактора

 

·  безкомпромісного Андрія Середи, співака і актора, лідера легендарного гурту «Кому вниз»

 

·         загадкової Ірини Грей, радіоведучої та співачки, акторки та режисера дубляжу фільмів — її голосом в Україні розмовляють герої більше 30-ти світових кінострічок

 

побачити візіо-трейлер «Гагарін і Барселона» від:

 

·         Автора книжки Руслана Горового

вам запропонує своє професійне бачення книжки літературознавець:

 

·         Олеся Стужук, науковий співробітник Інституту літератури ім. Т.Шевченка НАНУ, фантастознавець і викладач Києво-Могилянської академії.

 

І, зрештою, ви матимете можливість поспілкуватися з цікавими людьми — учасниками та гостями презентації, отримати автограф Автора та придбати гарну книжку!

 

Автор книги — Руслан Горовий — більше відомий як журналіст і головний режисер «Магнолія ТВ», автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», кінорежисер.

 

Але крім того він — письменник, який втілює свій багатий життєвий досвід у дотепні, сумні, реалістичні, романтичні оповідання та повісті. Книга «Гагарін і Барселона» — четверта у його письменницькій кар’єрі. До неї входять повість «Дев’яноста хвиля еміграції» та оповідання. Як каже сам автор, усі його тексти беруть початок у реальних історіях, а повість «Дев’яноста хвиля еміграції» — взагалі майже автобіографічна.

 

Відомий політолог Кость Бондаренко називає книжку «Гагарін і Барселона» ілюстрацією епохи через відчуття її сучасників: «Руслан Горовий робить спробу дати кілька ілюстрацій до літопису сучасності — ілюстрацій яскравих і чесних, які у майбутньому допоможуть не стільки побачити, скільки відчути нашу епоху. Відчути так, як її відчували ми, сучасники».

 

«Книжка — бомба! — говорить Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін), лідер гурту «Скрябін». — Сила інтелекту і слова Автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда».

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

28 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте