Новини | без цензури!

1/3

Ринопластика в Україні

Кандидат медичний наук, пластичний хірург Павло Денищук розказав в програмі «Власний погляд» на телеканалі «Рада» про те, яке місце займає представлена ним професія в Україні.

 

Рино пластика – це хірургічне втручання по усуненню пригороджених або набутих дефектів носа. Взагалі, вся пластична хірургія зародилася з цієї галузі медичного втручання. 

 

80% пластичних хірургів відмовляється від проведення операцій як на зовнішньому так і на внутрішньому носі, оскільки вони вважаються одними із найскладнішими. Це пов’язано, насамперед, з тим, що ніч – це центральна ділянка обличчя, де доля міліметра може відіграти важливу роль. Операція на цій частині людського тіла вимагає від пластичного хірурга найбільшої відповідальності та ювелірної роботи.

 

Неправильна форма носу створює не тільки фізичний, а й психологічний дискомфорт. Ринопластику рекомендують робити у 2 випадках: 1. При вродженій ваді 2. Внаслідок отримання травм.

 

Проте, якщо ви бажаєте зменшити чи збільшити розмір носу, забрати горбинку, великі ніздрі, вкоротити довжину, або якщо у вас порушилося носове дихання – вам варто проконсультуватися з спеціалістом, котрий дасть вам відповідні рекомендації.

 

Операцію з ринопластики можна проводити у будь-якому віці, так як компоненти структури носа ростуть як до операції так і після неї. 

 

Період відновлення після операції – 7 – 19 днів, а чіткий результат буде помітним через 8 – 12 місяців.

 

Вартість такої послуги – від 16 до 29 тисяч гривень!

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

28 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте