Новини | без цензури!

1/3

Фінансові аспекти розлучення

В програмі «Приватний інтерес» на телеканалі «БТБ» експерти розказали про правильну процедуру розлучення з мінімізацією фінансових збитків.

 

Рівень стресового стану людини, котра розлучається, прирівнюють до рівня стресу людини, котра втрачає близьку людину. Коли ж говорити про розподіл майна після розлучення, то варто зважати на рівень адекватності бувшого подружжя. Зазвичай, якщо процес розлучення обумовлений двома сторонами, то вони досягають компромісу. Якщо ж одна із сторін увесь час буде наполягати лише на своєму – значить інша не згодна на розлучення взагалі.

 

Якщо людина, під час розлучення, переживає стрес через розставання з особою, котра була для неї занадто близькою емоційно, матеріально чи фінансово – це може призвести до суїциду. Іноді такий стан може перейти в бажання організації смерті бувшого партнера, котрий наніс психологічну травму.

 

Експерт програми, юрист Олена Сотник розповідає, що причин розлучення зовсім небагато. Основною називають причину, коли партнери розчаровуються один в одному в розвитку, емоційному та матеріальному планах. Другою за частотністю є причина матеріального коливання, особливо в аспекті незадоволення рівнем доходу. Третім варіантом, як правило, є поява третього обличчя в стосунках чоловіка та дружини.

 

Розлучаються люди за двома схемами: разом приходять до такого рішення або змушують один одного до цього.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

29 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте