Новини | без цензури!

1/3

Нові правила вступу до вищих навчальних закладів

Експерти в освітній галузі розповіли глядачам телеканалу «БТБ» в програмі «Приватний інтерес» про нові правила вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

 

 

29 жовтня Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник підписав наказ про затвердження умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році. 31 жовтня цей наказ був зареєстрований у Міністерстві юстиції. В порівнянні з правилами 2013 року – суттєвих змін не відбулося. Стабільними залишилися терміни подання документів – з 1 по 31 липня. Не змінилися умови вступу для осіб, які користуються правом поза конкурсного вступу. В цьому році було зараховано 31 тисячу таких осіб.

 

В цьому році абітурієнти матимуть право подати документи для вступу у п’ять навчальних закладів. В кожному із ВНЗ можна подати заяви на три спеціальності.

 

Важливими є зміни стосовно подання документів на один напрям підготовки чи спеціальність за різними формами навчання. В цьому році це буде зараховуватись за одну спробу. 

 

Важливе нововведення: приймальна комісія завершує прийом документів 31 липня до 12:00, а 1 серпня о 12:00 вже повинні висіти списки рекомендованих до зарахування студентів.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

29 Листопада, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте