Новини | без цензури!

1/3

Янукович: "Жодна політична ідея не варта людських жертв"

Народний депутат Віктор Янукович вважає, що ніяка політична мета не може виправдати ті дії, які призвели до численних жертв людей під час розгону Евромайдану: "Кожен з нас має право відстоювати свою громадянську позицію, але вважаю, що все має бути в рамках закону.

 

 

У європейському суспільстві не допустимі дії, які призводять до таких страшних наслідків. Жодна політична ідея не варта людських жертв ", - заявив Віктор Янукович.

 

 

На думку депутата, відповідальність за події несуть усі сторони конфлікту: "Я вважаю, що відповідальність лежить на всіх учасниках подій без винятку. Необхідно провести ретельне розслідування, після якого, впевнений, винні понесуть суворе покарання”, - заявив Віктор Янукович.

 

 

Так само, за словами парламентарія будь-які протиріччя повинні бути дозволені мирним способом, в рамках закону і без людських жертв: "Наша сила - в єдності і усвідомленні того, що на кожному з нас лежить відповідальність за майбутнє нашої країни і наших дітей!

 

 

Тому, тільки мирним шляхом необхідно шукати рішення будь-яких, навіть самих гострих, проблем", - заявив народний депутат Віктор Янукович.

 

 

 

Прес-служба народного депутата Віктора Януковича


 

 

 

Поділитись новиною:

04 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба народного депутата Віктора Януковича

Коментарі

Дану новину не можна коментувавати.

(2)
21 Лютого, 2022