Новини | без цензури!

1/3

Фаєйр-шоу у масках у центрі Вінниці

Протестувальники вимагали «Поверніть Вінниці спорт!» 

 

 

Другого грудня група молодиків, багато з яких були в масках, пройшла маршем від Центрального парку по вулиці Соборній. При цьому вони скандували «Поверніть Вінниці спорт!», кидали петарди, димові шашки та інші піротехнічні засоби. Серед учасників маршу були фани ліквідованого ФК «Нива», які вимагали повернення футбольної команди майстрів. 

 

Протестувальники не виконали обіцянку про відмову від використання піротехнічних засобів, які можуть перелякати перехожих та заподіяти їм шкоди. Їх дії протестувальників також призвели до незапланованого перекриття руху транспорту. 

 

Представників спортивної громадськості Вінниці обурило те, що марш невідомих у масках багато-хто сприйняв за висловлення незадоволення діючими спортсменами.   

 

– Діючих спортсменів, вихованців ДЮСШ, на акції «Поверніть Вінниці спорт!» не було. Це засвідчують директори та інструктори шкіл, які спеціально прийшли перевірити це. У марші в основному взяли участь хлопці віком від 10 до 15 років, а також молоді люди, які ними керували, – сказав голова спорткомітету Вінницької міської ради Сергій Краєвський. –  Вінниччина займає перше місце за розвитком неолімпійських і друге –  олімпійських видів спорту (по другій групі областей). Причому основу всіх збірних області складають спортсмени міста над Бугом. У Вінниці діє 24 ДЮСШ, заняття в яких практично безкоштовні. І як після цього можна казати, що у нас немає спорту?! Для спортсменів це просто образа.   

 

Виконавчий директор обласної федерації футболу Михайло Прозоровський: 

 

– Невідомі у масках вимагали повернення Вінниці ФК «Нива». Можливо, основою цієї групи й були колишні ультрас «Ниви». Але вони своїми діями порушують громадський порядок. І не лише на вулицях, а й на стадіонах. Наприклад, за використання петард і файєрів фанами нашому ФК неодноразово доводилося сплачувати штрафи розміром 5 – 30 тисяч гривень (у той час, як команді бракувало коштів на харчування і зарплатню гравців). 

 

Міська влада Вінниці вивчатиме усі документи, фото- та відеоматеріали, щоб визначитись, вимагати адміністративної, кримінальної відповідальності, чи навіть позиватись до суду.

 

Сергій ФЕДОРЧУК

 

 

 

Поділитись новиною:

04 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Сергій Федорчук

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте