Новини | без цензури!

1/3

Сейм Республіки Польща рішуче засудив застосування сили проти учасників Евромайдану

3 грудня 2013 року Сейм Республіки Польща ухвалив постанову з приводу гострої політичної кризи в Україні. 

 

Зокрема, польські парламентарі висловили глибоке занепокоєння загостренням суспільно-політичної ситуації в Україні після одностороннього призупинення чинною владою переговорів щодо Угоди про асоціяцію з ЕС. Сейм рішуче засудив невиправдане застосування владою сили щодо учасників протестів та спостерігачів організованих останніми днями протестів щодо цього рішення. Відповідний документ, завірений офіційною печаткою, надіслано на адресу віце-спікера ВРУ свободівця Руслана Кошулинського. Це звернення польські парламентарі зачитають сьогодні увечері на Майдані Незалежности, де триває масова акція протесту проти режиму Януковича.

 

Подаємо повний текст постанови Сейму:

 

«Сейм Республіки Польща висловлює глибоке занепокоєння загостренням політичної і суспільної ситуації в Україні після одностороннього припинення владою переговорів щодо Угоди про асоціацію з ЄС. Рішуче засуджуємо невиправдане застосування сили по відношенню до учасників протестів та спостерігачів організованих останніми днями протестів проти цього рішення. Одночасно закликаємо всі суспільні сили в Україні до забезпечення мирного перебігу демонстрацій.

 

Сейм Республіки Польща висловлює повну солідарність з громадянами України, які сьогодні з великою рішучістю показують міжнародній громаді, що хочуть, щоб їхня країна стала повноправним членом Європейського Союзу. Ми хочемо запевнити, що Польща зробить усе, щоби двері в Європу залишалися для України відкритими. Ми закликаємо владу і опозицію в Україні терміново розпочати розмови на користь національної угоди в питанні європейської інтеграції.

 

Сейм Республіки Польща закликає українську владу поважати принципи демократії, правової держави і суверенності народу, не вживати жодних дій, які могли би призвести до ескалації насильства і вирішення конфліктів шляхом суспільного діалогу та послідовної реформи держави у відповідності з європейськими стандартами.

 

Сейму Республіки Польща звертається до парламентів країн Європейського Союзу з проханням про започаткування ініціатив, які будуть служити зміцненню громадянського суспільства в Україні.

 

Візові полегшення, програми стипендій для молоді, культурний і науковий обмін, підтримка неурядових організацій – це мудра інвестиція в наше спільне європейське і українське майбутнє».

 

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

05 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
12 Лютого, 2020